حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان و نماینده ولی فقیه در مؤسسه کیهان، در شماره امروز این روزنامه، لطیفه‌ای را مطرح کرد اما بعد از آن برای جلوگیری از سوتفاهم پوزش طلبید.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»: حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان و نماینده ولی فقیه در مؤسسه کیهان، در شماره امروز این روزنامه، لطیفه‌ای را مطرح کرد اما بعد از آن برای جلوگیری از سوتفاهم پوزش طلبید.

شریعتمداری در بخشی از یادداشت امروز خود نوشت: «دزدی نیمه‌شب وارد خانه‌ای شده و مشغول جمع‌آوری اسباب و اثاثیه بود، صاحبخانه که بیدار شده بود به پلیس زنگ زد و ماجرا را درمیان گذاشت و خواستار اعزام نیرو برای دستگیری سارق شد. افسر نگهبان پرسید؛ مطمئن هستید که دزد آمده است‌؟! صاحبخانه گفت؛ بله قربان! مطمئنم. افسر پرسید؛ شاید از اقوام و آشنایان خودتان باشند! صاحبخانه گفت؛ اقوام و آشنایان که نیمه شب از دیوار بالا نمی‌آیند و اسباب و اثاثیه را جمع نمی‌کنند‌! پرسید؛ شاید دچار توهم شده‌اید و یا شاید هم خواب می‌بینید‌؟! صاحبخانه که دیگر کلافه شده بود گفت؛ قربان! اصلا اجازه بدهید گوشی را به دست جناب دزد بدهم تا خودش خدمتتان توضیح بدهد که برای دزدی آمده است تا باور بفرمائید»‌؟!

او البته در ادامه با پوزش از «عزیزان فداکار نیروی انتظامی»، این نکته را هم یادآوری کرد که «در مثل مناقشه نیست.»

شریعتمداری همچنین تاکید کرده که این لطیفه را قبلاً هم به مناسبتی آورده بوده و اکنون نیز با توجه به ضرورت مقابله با تصمیم اخیر ترامپ، بازگویی آن را وصف‌الحال می‌دانسته است

انتهای پیام/

برچسب ها