درج یک جمله جنجالی در منوی رستوران معروف تهران با واکنش کاربران شبکه اجتماعی رو به رو شد.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»: تذکر عجیب یک رستوران معروف تهران، بحث برانگیز شد، کاربری در شبکه اجتماعی با انتشار عکس زیر نوشته است: «شما میتونید صاحب رستوران #مرشد در خیابون نیاوران تهران باشید، قیمت غذاتون برای ۴ نفر ۴۰۰ هزار تومن باشه، ولی اونقدر برای مشتری‌تون احترام قائل نباشید که روی همه میزان‌ن بنویسید: “مهلت استفاده از میز ۳۰ دقیقه هست!»

کاربری در مورد این عکس نوشت: «من باید به مشتریان بعدی احترام بگذارم یا رستوران به من؟»

کاربر دیگری نوشته: «چند باری به این رستوران رفتم، همیشه با احترام رفتار کردند، قیمت غذا‌هایشان هم به نسبت رستوران‌های هم‌رده مناسب است، به این نکته توجه داشته باشید که بعضی‌ها بعد از تمام شدن غذا بی‌توجه به افراد منتظر برای نشستن به حرف زدن خودشون ادامه می‌دهند، از این جهت به قضیه نگاه کنید که توقف بیجا مانع کسب است.»

کاربر دیگری نظری مخالف نظر فوق داشت: «نه اصلا هم اینطور نیست. من بیشتر رستوان هایی که رفته ام و دیده ام، می توانید ساعت ها بنشینید، شما باید در آرامش و راحتی غذایتان را بخورید. در نیم ساعت چه لذتی می شود از غذا برد؟ در مورد صحبت کردن در طول و بعد از غذا، هم باید بگویم این موضوع کاملا رایج است و «ناهار کاری» و یا «لانچ میتینگ» که می گویند دقیقا منظور همین است»

کاربر دیگری می گوید زمان تعیین کردن برای هر میز رایج است اما نه ۳۰ دقیقه، در سوئد رستوران هایی وجود دارد که مهلت زمان ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه در آن درج شده است.

مخاطب دیگری نوشته که «اینجا دقیقا یک بازار است با مشخصاتی که دارد ! مشتری حق دارد قبل از خرید کالا یا استفاده از خدمات؛ کم و کیف را بداند بعد انتخاب کند ! خوب یا بد؛ درست یا نادرست صاحب این رستوران رسما نوشته که زمان…. ! حالا اگر کسانی با همین شرایط تو صف تشریف دارند! مقصر چه کسی است؟»

و اما کاربر دیگری نیز این نظر را ابراز کرده است: «مشتری به خودش احترام قائل بود به مدت صفر ثانیه مهمان میشد تا هم احترام و حق مشتری‌های در صف انتظاررررر حفظ شود هم احترام صاحب کافه»

انتهای پیام/

برچسب ها