کد خبر: 129

برخی از مردم برخی دیگر از هموطنان را سرزنش می‌کنند که چرا وقتی خودرو ۲۰ میلیونی را ۵۰ میلیون می‌فروشند اینگونه صف می‌کشید و در عرض کمتر از ۲۵ دقیقه تمامی خودروها را خریداری می‌کنید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری‌وتحلیلی «صبح‌شد»، برای جلوگیری از دلخوری خودروسازان محترم داخلی، اسامی مستعار است.

دیروز: چند دلال قیمت خودرو لامبورگینی(!) را به جای ۲۰ میلیون، با قیمت ۴۵ میلیون در یکی از سایت‌ها آگهی می‌کنند.

امروز: شرکت خودروسازی اعلام می‌کند لامبورگینی(!) را از فردا، ۵ درصد پایین‌تر از قیمت بازار {یعنی همان قیمت دلال‌ها} پیش فروش می‌کند.

فردا فرا می‌رسد، سایت خودروسازی باز می‌شود و بعد از ۲۵ دقیقه اعلام می‌شود تمامی خودروهای لامبورگینی(!) پیش خرید شد و سایت بسته می‌شود.

به همین سادگی قیمت خودرو لامبورگینی(!) در قیمتی که دلالان در سایت آگهی داده بودند تثبیت شد.

دیگر مردم عادی هم اگر بخواهند لامبورگینی(!) خود را بفروشند زیر قیمتی که دلال و کارخانه اعلام کردند نمی‌فروشند و اینگونه می‌شود که قیمت لامبورگینی(!) سه برابر می‌شود.

و اما پیشنهاد «صبح شد» با توجه به اظهارنظرهای مخاطبان: برخی از مردم برخی دیگر از هموطنان را سرزنش می‌کنند که چرا وقتی خودرو ۲۰ میلیونی را ۵۰ میلیون می‌فروشند اینگونه صف می‌کشید و در عرض کمتر از ۲۵ دقیقه تمامی خودروها را خریداری می‌کنید، برخی دیگر هم معتقدند که اصلا خودرویی از سوی مردم پیش خرید نمی‌شود، برای راستی آزمایی این موضوع پیشنهاد می‌شود شرکت محترم خودروسازی اسامی و شماره ملی افرادی که خودرو لامبورگینی(!)، پیش خرید کردند را اعلام کند، به قول معروف یک «دودوتا چهارتاست» شما ادعا می‌کنید که در عرض ۲۵ دقیقه تمامی خودروهای شما توسط «مردم قدرشناس ایران» خریداری شده و چند «آدم کج‌فهم و بددل و قدرنشناس» می‌گویند همه این‌ها بازی است و اصلا خودرویی خریداری نشده که بخواهد ظرفیت تکمیل شود، به خاطر اثبات این ادعا اسامی و کارت ملی را اعلام کنید، با انجام این کار بر گوش برخی مدعیان و اذنابشان با حقیقت سیلی زدید.

«صبح شد» ، با وجود اینکه از هیچ شرکت و خودرویی نامی نبرده است اما آمادگی این را دارد توضیحات تکمیلی آنها را منتشر کند.

انتهای پیام/

برچسب ها

ارسال نظر