برخی از رسانه ها گزارش دادند که در ضیافت چند شب گذشته جامعه اسلامی مهندسین که با حضور تنی چند از شخصیت‌های سیاسی و اعضای این حزب در مجتمع آدینه تهران برگزار شد، پس از ورود محمود احمدی نژاد به ضیافت، ناطق نوری بلافاصله سالن را ترک کرده است.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»: برخی از رسانه ها گزارش دادند که در ضیافت چند شب گذشته جامعه اسلامی مهندسین که با حضور تنی چند از شخصیت‌های سیاسی و اعضای این حزب در مجتمع آدینه تهران برگزار شد، پس از ورود محمود احمدی نژاد به ضیافت، ناطق نوری بلافاصله سالن را ترک کرده است.

امروز محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در گفت و گو با خبرنگاران در خصوص گمانه زنی فوق الذکر گفت: آقای ناطق از همان اول که می خواستند بیایند گفته بودند یک مراسم دیگری هم هست که باید بروند جای دیگری ولی گفتند که برای جلسه شما می آیم. بعد هم که ایشان محبت کردند و تشریف آوردند گفتند من برای سخنرانی می مانم اما برای افطاری باید بروم. بعد که آقای احمدی نژاد آمد ایشان همان لحظه تصمیم گرفتند بروند حالا اینکه حضور آقای احمدی نژاد، رفتن آقای ناطق را به جلو انداخت یا نه را نمی دانم. در هر صورت ایشان قرار نبود از اول برای افطاری بماند بعد نیم ساعتی نشستند و رفتند.

انتهای پیام/

برچسب ها