روزنامه کیهان امروز در مطلبی طنز به تمامی انتقادات مصطفی کواکبیان پاسخ داد.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»: مصطفی کواکبیان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در نطق میان دستور جلسه علنی دیروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی، گفت جای بسی تأسف است که برخی رسانه‌های داخلی به جای همراهی با وزارت امور خارجه در ماجرای خرابکاری‌های کشتی بندر فجیره، با ذوق زدگی آن را تیتر یک خود کردند و خیالشان جمع است چون امثال مجله صدا بدون نظر هیأت نظارت توقیف می‌شود اما کسی با آنها کاری ندارد.

او در ادامه همچنین اظهار امیدواری کرد که دستگاه قضائی با توجه به توصیه شورای عالی امنیت ملی با همه رسانه‌ها و مطبوعات طبق رویه‌های قانونی به صورت علی السویه برخورد کند.

اما امروز روزنامه کیهان در پاسخ به کواکبیان بدون اینکه نامی از او ببرد و تنها با استفاده از لقب «نماینده مدعی اصلاحات» نوشته که «هر اقدامی که به آمریکا و اسرائیل و آل‌سعود ضربه بزند باعث خوشحالی است.»

به گزارش «صبح‌شد»، این روزنامه در ادامه نیز خطاب به کواکبیان، گفت: مگر کیهان به شما اعتراض می‌کند که چرا به‌خاطر عصبانیت آمریکا و آل‌سعود از انفجارهای فجیره، ‌اشکتان دَم مشکتان آمده و به ‌گریه افتاده‌اید؟!

کیهان در مورد اینکه چرا هفته‌نامه صدا را توقیف کرده‌اند، ولی به‌خاطر خوشحالی کیهان از انفجارهای فجیره، با این روزنامه برخورد نمی‌کنند، نیز گفت: هفته‌نامه صدا در اوج درگیری ایران و آمریکا، برای آمریکا کاسه‌لیسی کرده و باید با آن برخورد شود اما، کیهان از ایران دفاع کرده است. نظام که نباید با روزنامه حامی خودش برخورد کند. 

این روزنامه در خاتمه نیز نوشته که «این نماینده مدعی اصلاحات می‌خواسته رد گم کنه ولی خیط کاشته! یارو رفته بود دزدی، صاحبخانه بیدار شد، گفت کیه؟ طرف گفت؛ چیزی نیست، گربه است بعد صدای گوسفند در‌آورد و گفت بععععع بعععععع »

انتهای پیام/

برچسب ها