روزنامه کیهان از معدود روزنامه هایی بود که پس از جریان قتل همسر نجفی، تنها به بازنشر اصل خبر پرداخت و هیچ تحلیل و یا عکس و نکته ای از آن منتشر نکرد.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»: روزنامه کیهان از معدود روزنامه هایی بود که پس از جریان قتل همسر نجفی، تنها به بازنشر اصل خبر پرداخت و هیچ تحلیل و یا عکس و نکته ای از آن منتشر نکرد.

نکته جالب اینکه روزنامه کیهان در شماره امروز خود بر خلاف سیاست آن شماره خود، چند متن تند در قالب پیام های مردمی در این زمینه منتشر کرد.

در پیام اول آمده بود که «نجفی از حامیان فتنه ۸۸ بود همان فتنه‌ای که خون بسیاری از جوانان انقلابی به دست فتنه‌گران ریخته شد. حالا تعجب نباید کرد که خون شهدای فتنه ۸۸ گریبان مسببان فتنه را بگیرد.»

در پیام دوم به موضوع تجدید فراش نجفی اشاره و گفته شده که «تا دیروز با زندگی لاکچری، اشرافی‌گری، تجمل‌پرستی، تجدیدفراش و پورشه‌سواری اصلاح‌طلبان مواجه بودیم امروز کارشان به قتل همسر دوم با اسلحه نیز کشیده شده است.»

  «اعضای شورای شهر تهران با این کاری که نجفی شهردار سابق تهران انجام داده چگونه می‌توانند با مردم روبه‌رو شده و ادامه کار بدهند. این لکه ننگ به این زودی‌ها از روی پیشانی این جماعت پاک نخواهد شد. »این پیام سومی بود که در شماره امروز روزنامه در مورد قتل نجفی منتشر شده بود.

مخاطب دیگر کیهان در پیامی دیگر از  وزارت اطلاعات خواسته «نسبت به خلع‌سلاح مسئولان واداده، فتنه‌گر و بازنشسته اقدام نماید تا شاهد چنین جنایاتی نباشیم!»

«هر دم از این باغ بری می‌رسد/ تازه‌تر از تازه‌تری می‌رسد. چشم هر سه دولت مدعیان اصلاحات روشن! بعد از غارت‌های سنگین بیت‌المال و آن حقوق‌های نجومی، چشممان به جنایت قتل توسط نجفی مسئول آموزش عالی دولت تدبیر و نامزد آموزش و پرورش دولت تدبیر روشن!» این پنجمین پیامی بود که در شماره امروز کیهان منتشر شده بود.

مخاطب دیگر روزنامه کیهان آرزو کرده که «همزمان با تشییع جنازه همسر دوم شهردار سابق تهران جنازه اصلاح‌طلبی ادعایی نیز تشییع شود تا مردم کشور از آسیب‌های این جماعت مرفه بی‌درد برای همیشه نجات پیدا کنند.»

مخاطب دیگر کیهان گفته «طبیعی است که ترتیب‌دهنده مجلس رقاصی و طرفدار فراگیری قلیان‌کشی کارش به تجدید‌فراش و سرانجام ارتکاب جنایت کشیده بشود.»

هشتمین پیامی که امروز کیهان منتشر کرده نیز بدین شرح است: «نجفی با اعمال و کردارش مصداق بارزی از کسانی است که در انتخابات برای اغفال مردم و رسیدن به قدرت جای شهید و جلاد را عوض کردند. امیدواریم این حوادث باعث عبرت‌گرفتن بشوند.»

انتهای پیام/

برچسب ها