کد خبر: 1539

تیتر «شاید پولتان حرام بوده که کار به مشکل خورده!» روزنامه کیهان موجب شد تا یک زندانی از زندان برای حسین شریعتمداری نامه بنویسد و در این مورد گلایه کند.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»: تیتر «شاید پولتان حرام بوده که کار به مشکل خورده!» روزنامه کیهان موجب شد تا یک زندانی از زندان برای حسین شریعتمداری نامه بنویسد و در این مورد گلایه کند.

پس از درج خبر دادگاه متهمان پرونده شرکت «پرشین پارس» در کیهان، یکی از مدیران این شرکت با ارسال جوابیه‌ای از زندان خواستار درج توضیحات خود در روزنامه شد.

در بخشی از این جوابیه آمده است: «اینجانب مدیرعامل «پرشین پارس» و «کارما» احتراماً به استحضار می‌رساند که به تأثیر از شایعه‌پراکنی‌ها در تیتر یک [صفحه یک] آن روزنامه وزین سهواً مطلب جعلی به نقل از بنده منتشر گردید که بدینوسیله ضمن رد صریح آن، درخواست نشر تکذیبیه را به همان شیوه درج دارم. حرام‌دانستن سرمایه مردم و ادعای عنوان آن از سوی بنده، مصداق بارز ایجاد تشویش عمومی ‌بر علیه یک واحد اقتصادی بحران‌زده است، با یک شناخت کوتاه از میزان تعصب و تلاش بنده برای احیای سرمایه مردم و یک تحقیق ساده از وقایع ثبت شده از روز جلسه، واهی بودن این مطلب روشن خواهد شد.»

انتهای پیام/

برچسب ها