صبح امروز برخی از حساب های توییتری از پناهندگی یکی از خبرنگاران اعزامی برای پوشش سفر محمد جواد ظریف به نروژ خبر دادند.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»: صبح امروز برخی از حساب های توییتری از پناهندگی یکی از خبرنگاران اعزامی برای پوشش سفر محمد جواد ظریف به نروژ خبر دادند.

به عنوان نمونه خبرنگار روزنامه ایران در واکنش به این خبر نوشت: یکی از نمایندگان مجلس روز اول مرداد لیست دوتابعیتی ها را برای انتشار به دبیر سیاسی خبرگزاری «موج»، داد. درست روز آخر همان ماه یعنی ۳۱ مرداد، همان خبرنگار در جریان سفر ظریف به سوئد، پناهنده این کشور شده است.

خبرنگار دیگری در واکنش به این خبر تایید نشده نوشت: نه در پارلمان شناخته شده بود، نه در دولت و نه در وزارت خارجه در اولین نشست خبری ظریف بعد از ۷ سال براساس قرعه نامش بیرون آمد و سوال پرسید و براساس همان قرعه راهی نروژ شد و دیگر بازنگشت.

امیر توحید فاضل فردی که گفته می شود در جریان سفر ظریف پناهنده شده در واکنش به این نوشته می نویسد: به صراحت دروغ می گویید که در جلسه با ظریف سوال کردم! با همان وقاحت می گویید من شناخته شده نبودم. از بزرگ ترهایت بپرس مرا می شناسند!

او در ادامه نوشت: هر کسی حق دارد برای زندگی خود تصمیم بگیرد. هیچ کس از آینده خبر ندارد. تنها کوته مغزانند که بدون اطلاع حرف می زنند.

انتهای پیام/

برچسب ها