جمعه ۱۵ شهریور بود یک روز پس از انتشار پر حجم داستانهای مختلف، پیگیری‌ها در نهایت نشان داد برادران صدرالساداتی اساساً مفقود نشده و زندگی عادی خود را سپری می‌کنند.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»: جمعه ۱۵ شهریور بود یک روز پس از انتشار پر حجم داستانهای مختلف، پیگیری‌ها در نهایت نشان داد برادران صدرالساداتی اساساً مفقود نشده و زندگی عادی خود را سپری می‌کنند.

اما واقعا ماجرا چه بود؟ «صبح‌شد»، از قول سید مهدی صدرالساداتی داماد آیت الله مدرسی یزدی از فقهای شورای نگهبان، بخشی از حواشی آن ساعت‌های پرحاشیه را روایت می‌کند.

صدرالساداتی معتقد است که غفلت کرده و چوب آن را هم خورده است.

او در مورد عکسی که در حال خرید قلیون از او منتشر شد، می‌گوید: بنده قلیان نخریدم، فرد دیگری قلیان خرید.

او با کنایه ادامه می‌دهد: این فرد به این جرم بزرگ نیز اعتراف کرده است.

داماد یکی از فقهای شورای نگهبان در خصوص شائبه‌هایی که در مورد کاندیداتوری‌اش برای انتخابات سال جاری مجلس مطرح می‌شود نیز می‌افزاید: نه نماینده می‌شوم و نه پستی می‌گیرم.

صدرالساداتی از همه کسانی‌که نگرانش شدند و همچنین از نیروهای انتظامی و نظامی که دنبالش گشتند عذرخواهی و عنوان می‌کند: هرگز تصور نمی‌کردم بعد از یک روز و نیم که نصف آن به خواب گذشت، نگرانی به وجود آید.

به گزارش «صبح‌شد»، صدرالساداتی از برگشت یکی از همراهانش، ۳۶ ساعت بعد از حواشی گفت و اضافه کرد: آنقدر خبرها ضد و نقیض بود که حتی آن دوست و خانواده، باورشان نمی‌شد که چه اتفاقی برای ما، افتاده است.

قایم باشک بازی بود؟ پاسخ برادر یکی از اعضای مجلس خبرگان به این شبهه نیز این بود: اگر غرض قایم باشک بازی بود با خودرو خودمان در اتوبان و پمپ بنزین نمی‌رفتیم که پلاک خودرو ثبت شود، اگر کسی بخواهد پنهان شود با خودروی شخصی از جلوی این همه دوربین تردد نمی‌کند.

او در خاتمه اولین عکس خود را بعد از این حواشی منتشر کرد.

انتهای پیام/

برچسب ها