کد خبر: 1798

«پنج تماس کوتاه و هفت پیامک در عراق 300 هزار تومان برای من، آب خورد» این ادعای یکی از مشترکان یکی از اپراتورهای داخلی است! ادعایی که تلویحا تایید شد؛ البته نه رقم آن؛ بلکه گرانی استفاده از خدمات اپراتورهای داخلی در عراق!

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»«پنج تماس کوتاه و هفت پیامک در عراق ۳۰۰ هزار تومان برای من، آب خورد» این ادعای یکی از مشترکان یکی از اپراتورهای داخلی است! ادعایی که تلویحا تایید شد؛ البته نه رقم آن؛ بلکه گرانی استفاده از خدمات اپراتورهای داخلی در عراق!

 

«سیم کارت عراقی بخرید» این توصیه، حسین فلاح جوشقانی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است؛ او علاوه بر این می گوید:   با توجه به اینکه هزینه رومینگ تابعی از هزینه‌های بین المللی است از هفته‌های گذشته رایزنی‌هایی با اپراتور و رگولاتور‌های عراقی داشتیم که منجر به کاهش هزینه‌های ارتباطات شد.هزینه تماس‌های بین المللی در روز‌های عادی دقیقه‌ای ۳۸۰۰ تومان بود که با صحبت‌های وزیر ارتباطات و برگزاری جلسات با اپراتور‌ها این رقم به ۲۱۰۰ تومان کاهش یافت. وی افزود: این دوره از کاهش قیمت از روز گذشته آغاز شده است و تا ۲۸ صفر ادامه خواهد یافت.

وی در خاتمه افزود: با توجه به هزینه بالای رومینگ بین المللی، توصیه می‌شود زائرین ایرانی از سیم کارت‌های کشور عراق استفاده کنند به دلیل اینکه هزینه‌های تماس مقرون به صرفه‌تر است و سیم کارت خود را به عنوان پشتیبان به همراه داشته باشند.

انتهای پیام/

برچسب ها