چند روز پیش بود که بی‌بی‌فارسی، در هنگام اعلام خبر، توده‌های چربی در فاضلاب شهری، فیلم یکی از دیدارهای ترامپ را نشان داد، بعد از این گاف، «رعنا رحیم‌پور» مجری بی‌بی‌سی با خنده می‌گوید: ببخشید «البته» این تصویر درست نبود.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»: چند روز پیش بود که بی‌بی‌فارسی، در هنگام اعلام خبر، توده‌های چربی در فاضلاب شهری، فیلم یکی از دیدارهای ترامپ را نشان داد، بعد از این گاف، «رعنا رحیم‌پور» مجری بی‌بی‌سی با خنده می‌گوید: ببخشید «البته» این تصویر درست نبود.

برخی از اهالی رسانه، با توجه به لبخند «رعنا رحیم‌پور» و برخی سیاست‌های این شبکه، از این گاف به عنوان یک «گاف‌خودخواسته» یاد کردند.

با وجود گذشت چند روز از این گاف، همچنان فیلم آن در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود؛ اما آیا واقعا، این گاف «بی‌بی‌سی» عمدی بود؟ «دیکی ولچ» کارگردان این بخش پرحاشیه خبر بی‌بی‌سی فارسی می‌گوید: «اطمینان می‌دهم که هدف این [آنچه برخی می گویند] نبوده است.»

رعنا رحیم‌پور مجری این بخش بی بی سی فارسی هم خطاب به کارگردان می‌گوید: مشکلی نیست دیکی، نظریه پردازی توطئه کار سختی است!

به گزارش «صبح‌شد»، رحیم پور در واکنش به برخی که کارگردان را متهم کردند که قصد تخریب ترامپ را داشته و با منظور این تصویر را پخش کرده، گفت: «کارگردان فارسی بلد نیست و نمی‌داند که مجری چه می‌گوید.»

انتهای پیام/

برچسب ها