کد خبر: 1957

شاید کلیپ‌های اینستاگرامی او را دیده باشید اما با جزئیات زندگی او آشنا نباشید، سحر تبر، فردی که نه اسم واقعی او سحر است و نه فامیلی او تبر!

پایگاه خبری‌وتحلیلی صبح‌شد: شاید کلیپ‌های اینستاگرامی او را دیده باشید اما با جزئیات زندگی او آشنا نباشید، سحر تبر، فردی که نه اسم واقعی او سحر است و نه فامیلی او تبر!

به گزارش صبح‌شد، سحر تبر تا کلاس دهم درس خواندن را ادامه داده است و به قول خودش به خاطر معروفیتش ۲ سال است ترک تحصیل کرده است.

سحر تنها فرزند، پدر و مادری است که چندسالیست از هم به خاطر برخی از اختلافات از هم جدا شده‌اند.

او هر چند نزد مادرش زندگی می‌کند اما تذکر مادرش را در مورد فعالیت‌های اینستاگرامی‌اش را نشنیده گرفته است.

سحر در مورد نحوه معروفیت‌اش اینگونه می‌گوید: یک گریم خاصی انجام میدادم با یک سری حرکات خاص، اینگونه بود که معروف شدم.

براساس گزارش صبح‌شد، رسانه‌های خارجی می‌گویند او می‌خواست شبیه آنجلینا جولی شود اما او این موضوع را رد می‌کند و می‌گوید: شخصیت مورد علاقه من شخصیت کارتونی عروس مردگان بود و برای شبیه‌شدن به آن عمل‌های جراحی متفاوت انجام دادم و به این راه کشیده شدم!

آیا سحر همانند بقیه در کودکی، علاقه داشت خلبان یا دکتر شود، اینگونه به نظر نمی‌رسد، او می‌گوید: از کودکی آرزو داشتم بازیگر و معروف شوم.

به گزارش صبح‌شد، او در یکسال فعالیتش در اینستاگرام توانست ۲۰۰ هزار نفر دنبال کننده پیدا کند و در این اواخر فالوئرهای او به ۴۸۶ هزار رسید، از او وقتی در مورد بیشترین لایک‌هایش پرسیده‌شد گفت: لایک یکی از پست‌هایم از مرز ۱۰۰ هزار نفر گذشت!

 

انتهای پیام/

برچسب ها