کد خبر: 1961

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به برخورد وزیر ارتباطات با سرویس خدمات ارزش‌افزوده (وَس) گفت: اپراتورها باید قاعده مند و پایبند به قانون باشند در غیر این صورت برخوردهای مقتضی با آن ها صورت خواهد گرفت.

محمدرضا پورابراهیمی در گفت‌وگو با «صبح‌شد» با اشاره به برخورد وزیر ارتباطات با سرویس خدمات ارزش‌افزوده (وَس) گفت: صلاحیت برخورد با تخلفات در حوزه خدمات ارزش افزوده با وزارت ارتباطات بوده و به طور حتم این وزارتخانه اقدامی بدون کار کارشناسی صورت نمی دهد.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه متاسفانه برخی از سرویس ها که از سوی اپراتورها ارایه می شود دربستر پیام رسان هزینه هایی را به مردم تحمیل می کنند، افزود: این کار باید با رضایت مردم باشد در غیر این صورت تخلف بودن آن محرز است.

برخورد با خدمات ارزش افزوده مورد تایید همه است

پورابراهیمی با تاکید بر اینکه برخورد با این نوع خدمات ارزش افزوده مورد تایید همه است، تصریح کرد: اپراتورها باید قاعده مند و پایبند به قانون باشند در غیر این صورت برخوردهای مقتضی با آن ها صورت خواهد گرفت.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه بسته به تخلف صورت گرفته از سرویس خدمات ارزش افزوده باید با آن برخورد شود، گفت: بی اطلاعی مردم نسبت به تحمیل برخی هزینه ها در پی استفاده از برخی سرویس ها نارضایتی های عدیده ای را رقم زده و ورود وزارت ارتباطات به این موضوع ستودنی است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: ورود و برخورد وزارت ارتباطات با سرویس خدمات ارزش افزوده مطالبه مردم بوده است.

انتهای پیام/

برچسب ها