کد خبر: 1985

« از مسافران می‌خواهیم حجاب خود را در تاکسی رعایت کنند» این بخشی از مصاحبه مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی با خبرنگار صبح شد است.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»: ماجراهای مربوط به پیاده کردن یک مسافر زن توسط یک راننده اسنپ به دلیل «رعایت نکردن حجاب» در خرداد امسال خبرساز شده بود؛ ماجرا از آن جا آغاز شد که یک مسافر زن در توئیتی ضمن انتشار مشخصات یک راننده اسنپ خبر داد که این راننده او را به دلیل «بدحجابی» پیاده کرده است. او تصویر و مشخصات این راننده را نیز منتشر کرد. این اقدام این مسافر با واکنش های مثبت و منفی افکار عمومی مواجه شد.

اما گویا این بحث حجاب در میان مسافران و مسافربران تمامی ندارد؛ « از مسافران می‌خواهیم حجاب خود را در تاکسی رعایت کنند» این بخشی از مصاحبه مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی با خبرنگار صبح شد است.

مرتضی ضامنی در ادامه این گفت وگو می افزاید: «طبق قانون در صورت عدم رعایت حجاب یا بی حجابی در خودروها، رانندگان متخلف توسط پلیس راهنماییی و رانندگی جریمه می‌شوندو تاکسی‌ها از این قاعده مستثنی نیستند.»

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی کشور البته این نکته را هم گفت: «اگر مسافران تاکسی، شئونات را رعایت نکنند، تاکسی جریمه می‌شود و این مسئله برای رانندگان تاکسی آسیب زا است.»

ضامنی در خاتمه گفت و گوی خود با صبح شد، «از مسافران خواست تا حجاب خود را در تاکسی رعایت کنند که رانندگان تاکسی با مشکل مواجه نشوند.»

انتهای پیام/

 

بیشتر بخوانید: درگیری راننده اسنپ با مشتری+فیلم و توضیحات

بیشتر بخوانید: مردم به جای مترو از اسنپ استفاده می‌‎کنند؟

بیشتر بخوانید: کولر را شب روشن نمی‌کنم

بیشتر بخوانید: تاکسی‌های اینترنتی، باز، گران می‌شود؟

بیشتر بخوانید: اسنپ مخالف گرفتن تست اعتیاد از رانندگان است؟

برچسب ها