چند روزی است تلویزیون تپش متعلق به علیرضا امیرقاسمی آگهی‌های کنسرت محمدرضا گلزار را به صورت گسترده پخش می‌کند.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»:  برخی از رسانه‌ها مدعی شدند، از ۳ هزارو ۴۰۰ بلیت ممکن سالن «دالبی تیاتر» شهر لس‌آنجلس، که قرار است محمدرضا گلزار در روزهای آتی در آن کنسرت برگزار کند تنها ۱۱۷ بلیط به فروش رسیده است، ادعایی که هرچند توسط گلزار رد شد اما موجب شد تا برخی رسانه‌ها گزارش‌های انتقادی‌ای را از این بازیگر سینما منتشر کنند.

نکته قالب توجه این است که چند روزی است تلویزیون تپش متعلق به علیرضا امیرقاسمی آگهی‌های کنسرت محمدرضا گلزار را به صورت گسترده پخش می‌کند.

«صبح‌شد» نمی‌تواند به این سوال که آیا این رسانه آگهی‌ها را به صورت خودجوش، بدون دریافت هزینه و بدون هماهنگی پخش می‌کند و یا هزینه‌ای از سوی برگزارکننده کنسرت به این رسانه پرداخت شده، پاسخ دهد و احتمال بی هماهنگی پخش شدن این آگهی‌ها نیز وجود دارد.

در سالهای گذشته نیز دعوای حقوقی گسترده چند میلیون دلاری امیرقاسمی با فائقه آتشین در رابطه با اولین تورهای کنسرت او خبرساز شده و اکبر خوش‌کوشک از ماموران امنیتی پیشین در این خصوص نیز گفته بود: «فائقه آتشین در آمریکا گیر علیرضا امیرقاسمی افتاد و وی پول گوگوش را خورد.»

علیرضا امیر قاسمی فرزند سپهبد امیرقاسمی‌است که گفته می‌شود رئیس تشریفات ساواک بوده، نکته‌ای که توسط امیرقاسمی کوچک شفاف نشده‌است و او این نکته را تایید نکرده و یا در مورد نقش پدرش در زندگی‌اش سخنی به میان نیاورده است.

براساس گزارش «صبح‌شد»، بهتراست مدیر برنامه‌های محمدرضا گلزار سوپراستار سینمای ایران در این مورد شفاف سازی کند که آیا سرانجامی چون گوگوش برای این بازیگر پرکار سینمای ایران رقم خواهد خورد و یا امیرقاسمی بدون هماهنگی با برگزارکنندگان کنسرت و در اقدامی خودجوش تبلیغات کنسرت را پخش می‌کند!

انتهای پیام/

برچسب ها