کد خبر: 1999

از شب گذشته فیلمی در شبکه‌اجتماعی دست به دست می‌شود که در آن علی اکبر طاهری مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس، کنایه تندی را به عادل فردوسی پور می‌زند و مدعی می‌شود که فردوسی خیلی انگلیسی بلد نبود!

پایگاه خبری‌وتحلیلی صبح‌شد: از شب گذشته فیلمی در شبکه‌اجتماعی دست به دست می‌شود که در آن علی اکبر طاهری مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس، کنایه تندی را به عادل فردوسی پور می‌زند و مدعی می‌شود که فردوسی خیلی انگلیسی بلد نبود!

طاهری در بخشی از این برنامه می‌گوید: [ اون بنده خدا ۱۸ سال کار می‌کرد خیلی هم انگلیسی بلد نبود هی میومد از ما اشکال می‌گرفت]

اما این فرد که مدیرعامل پیشین پرسپولیس به او تاخت، دقیقا کیست؟! بچه درس خوانی بود؛ آن قدر درس خوان که با معدل بالای ۱۸ دیپلم گرفت، بعد هم در دانشگاه صنعتی شریف در رشته مهندسی صنایع قبول شد و تا پایان فوق لیسانس ادامه داد، زبانش در دوران دانشجویی آنقدر خوب بود که در دوره‌ای در دانشگاه زبان تدریس می‌کرد و بعد هم دکتری مدیریت رسانه را گرفت!

جالب است بدانید این فرد که طاهری مدعی است خیلی هم زبان بلد نیست! سه کتاب فوتبال علیه دشمن نوشته سایمون کوپر در ۴۲۴ صفحه، هنر خوب زندگی کردن نوشته رولف دوبلی در ۲۵۰ صفحه و هنر شفاف اندیشیدن نوشته رولف دوبلی در ۳۲۳ صفحه ترجمه کرده است.

جالب‌تر اینکه دو کتاب از کتاب‌های عادل به نام‌های فوتبال علیه دشمن (چاپ یازدهم) و هنر شفاف اندیشیدن (چاپ شصتم)، را در سال گذشته رد کردند و همچنان پر فروش هستند!

صبح‌شد از آقای طاهری می‌خواهد تا اگر ایشان هم تالیفاتی دارند، اعلام کنند تا به صورت رایگان در این پایگاه تبلیغ شود.

انتهای پیام/

برچسب ها