کد خبر: 2041

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات، پس از آن که با سوال رسمی حمیده زرآبادی مواجه شد که آیا یکی از بستگان خود را با درآمد ماهانه ۶۹ میلیون تومان به کار گرفته، با حضور چند فرد از جمله باجناق خود به برخی از سوالات در لایو اینستاگرام پاسخ داد.

پایگاه خبری‌وتحلیلی صبح‌شد: محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات، پس از آن که با سوال رسمی حمیده زرآبادی مواجه شد که آیا یکی از بستگان خود را با درآمد ماهانه ۶۹ میلیون تومان به کار گرفته، با حضور چند فرد از جمله باجناق خود به برخی از سوالات در لایو اینستاگرام پاسخ داد.

این نماینده مجلس روز سه‌شنبه گفته بود: خانم ثنا اسدیان خواهرخانم وزیر ارتباطات متولد ۶۵ است، کارمزد او طی سه سال ۲ میلیارد و۳۰۰ میلیون تومان بوده که به طور متوسط ماهیانه ۶۹ میلیون تومان است.

آمار بینندگان لایو اینستاگرام جهرمی از مرز ۱۰۰ هزار نفر عبور کرد، مخاطبان این لایو علاوه بر مطرح کردن برخی سوالات، نکات جالبی را مطرح کردند.

یکی از مخاطبان با اشاره به حواشی پیش‌آمده در مورد درآمد خواهرزن و باجناق جهرمی برای وزیر ارتباطات نوشت: آن از باجناق ابوبکر بغدادی، این هم از باجناق آذری جهرمی!

اشاره این مخاطب به خبری است که در آن عنوان شده بود برای نخستین بار شخصی به نام «محمد علی ساجت»، محل اختفای ابوبکر بغدادی سرکرده به هلاکت رسیده داعش را لو داده است، ساجت باجناق ابوبکر بغدادی بود.

مخاطب دیگری از جهرمی خواست تا با توجه به لایو او که حدود ۲ ساعت به طول انجامید هزینه اینترنت امشب مردم ایران رایگان باشد.

مخاطبی هم با انتقاد از کندی اینستاگرام در شب‌های گذشته، در مورد ارتباط لایو جهرمی و سرعت اینستاگرام‌کنایه زد و نوشت: سرعت اینستاگرام امشب به طرز عجیبی خوب است و قطعی ندارد!

مخاطب دیگری هم با اشاره به بینندگان پرشمار لایو دوساعته امشب وزیر ارتباطات گفت: پول اینترنت صرف شده امشب مردم ایران به جیب کسی می‌رود؟

البته در این لایو اینستاگرامی مهم، عده‌ای هم دنبال نکات دیگری بودند، از دوست‌یابی و همسریابی بگیرید تا فروش آنلاین و مسافرکشی و پیگیری آخرین وضعیت روح‌الله زم و….

کامنت‌هایی از جمله رامسر ۲ نفر، یک خانم خوشکل بیاد‌ پی‌وی و یخچال در حد نو برای جهیزیه با قیمت مناسب؛ از جمله کامنت‌های غیر مرتبط و پر تکرار لایو امشب وزیر ارتباطات بود!

علاوه بر این افرادی با نام‌های خانوادگی آشنا در لایو به عنوان مخاطب حضور داشتند و نکاتی را مطرح کردند که توجه به این اسامی نکات جالبی را به ذهن متبادر می‌کرد! یکی از این نام خانوادگی‌های آشنا از افرادی بود که ادعا شده بود در بحث ارزش‌های افزوده فعال بوده است.

انتهای پیام/

برچسب ها