کد خبر: 2063

مدیر پروژه آزادراه تهران-شمال در گفت‌وگو با «صبح‌شد» تشریح کرد

صفرتاصد آزادراه تهران-شمال/ ۳۰ هزار تومان بدهید ۵۰ کیلومتر کمتر برانید!

مدیر پروژه آزادراه تهران-شمال در گفت‌وگو با «صبح‌شد» از افتتاح قطعه یک این آزادراه خبر داد و افزود: این قطعه از آزادراه تهران-شمال از تقاطع آزادگان و همت آغاز و تا سه راه شهرستانک ادامه دارد.

سیدبهلول حسینی مدیر پروژه آزادراه تهران-شمال در گفت‌وگو با «صبح‌شد» از افتتاح قطعه یک این آزادراه خبر داد و افزود: این قطعه از آزادراه تهران-شمال از تقاطع آزادگان و همت آغاز و تا سه راه شهرستانک ادامه دارد.

حسینی در پاسخ به این سوال که در مورد این آزادراه وعده زیاد داده شده اما هربار به بهانه ای افتتاح نشده نیز اظهار کرد: این وعده، وعده نهایی است و قطعا این بخش از آزادراه بهمن ماه افتتاح خواهد شد.

به گفته مدیر پروژه آزادراه تهران-شمال هزینه عوارض عبور از این بخش آزادراه که حدودا ۲۰ دقیقه به طول می انجامد، ۳۰ هزارتومان توسط بنیاد مستضعفان در نظر گرفته شده است.

حسینی با بیان اینکه این بخش از آزادراه تهران-شمال، ۳۲ کیلومتر است، عنوان کرد: هرچند این بخش از آزادراه تنها ۲۵ درصد کل آزادراه است اما  با توجه به پیچ و خم های جاده دارای اهمیت زیادی است.

به گفته حسینی با افتتاح این بخش از آزادراه ترافیک کرج، قطعا از بین می‌رود و ۵۰ کیلومتر از مسیر تهران تا شمال کم خواهد شد.

انتهای پیام/

برچسب ها