«احمدصادقی» از مدیران سابق شهرداری تهران و مدیرکل سابق جمعیت هلال احمر استان تهران با حضور در وزارت کشور برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»: «احمدصادقی» از مدیران سابق شهرداری تهران و مدیرکل سابق جمعیت هلال احمر استان تهران با حضور در وزارت کشور برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

صادقی در گفت و گو با صبح شد گفت: امروز،بنا به توصيه و مشورت دوستان و با توجه به تجربه مديريتي و اجرايي خود در حوزه مديريت بحران و با وجودخلاهاي موجود در حوزه قانون و نظارت در اين زمينه،عزم خود را جزم كرده و با توکل برخداوند باری تعالی،با هدف تغییر وضع موجود، پاي در ميدان انتخابات مي گذارم.

وی ادامه داد: ایران دارای رتبه سوم در وقوع مخاطرات طبیعی در جهان است و آسیب ها و جراحات، اولین علت سالهای از دست رفته زندگی در ایران می باشد،لذا ضرورت دارد تا، مجلس شورای اسلامی اساسا به همین موضوع یعنی« حوادث و بلایا»بپردازد و در راستای اجرای سیاست های کلی پیشگیری و کاهش خطرات ناشی از سوانح طبیعی وحوادث غیر مترقبه وسیاست های کلی نظام ابلاغی مقام معظم رهبری گام مهمي در جهت، مديريت بحران هاي احتمالي كشور بردارد.

صادقی افزود: آنچه که در این مقطع اهمیت دارد،حفظ منافع مردم، کشور و انقلاب است و این جز با تغییر وضع موجود حاصل نميشود. بنده سعي دارم تا به نوبه خود با بهره گيري از تخصص و توان خود براي منافع سرزميني كه از سلامت و آسايش مردمش، جدا نيست در حد بضاعتم گام بردارم. لذا براي رسيدن به اين آرمان بزرگ،از دوستان و رفقا مي خواهم تا در اين راه كنارم باشند.

انتهای پیام/

برچسب ها

ارسال نظر

حسین علیپور می گوید:
7 دسامبر 2019 و ساعت 08:50پاسخ

چه کسی بهتر از ایشون ؟ مدیری هستند که به قول بسیاری از یزرگان کار کردن با ایشون لذت بخش است . دکتر صادقی اهل برنامه ریزی و تحقیق ئو اجرا هستند

حسین از شهرری می گوید:
7 دسامبر 2019 و ساعت 09:22پاسخ

سلام و بامید موفقیت ایشان در انتخابات مجلس

حسین از شهرری می گوید:
7 دسامبر 2019 و ساعت 10:58پاسخ

سلام بر شما خوبان و به امید موفقیت ایشان در ادامه ی خدمت رسانی هایشان