کد خبر: 2215

در گفت‌وگو با «صبح‌شد» عنوان شد

زمان برگشت استراماچونی به تهران مشخص شد+جزئیات

علی فتح الله زاده  مدیر پیشین باشگاه استقلال در گفت‌وگو با «صبح‌شد»در مورد آخرین وضعیت آندرا استراماچونی گفت آقای خلیل زاده پول را به حسابی در بانک سپه در رم واریز کرده و بانک سپه نیز پول را به حساب استراماچونی واریز کرده است.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»: علی فتح الله زاده  مدیر پیشین باشگاه استقلال در گفت‌وگو با «صبح‌شد»در مورد آخرین وضعیت آندرا استراماچونی گفت آقای خلیل زاده پول را به حسابی در بانک سپه در رم واریز کرده و بانک سپه نیز پول را به حساب استراماچونی واریز کرده است.

وی ادامه داد:  استراماچونی  تا ساعاتی دیگر به تهران بر می گردد.

مدیر پیشین باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا بحث FATF مانع از واریز پول استراماچونی و حواشی اخیر شد، گفت: حواشی اخیر ربطی به FATF ندارد، این موضوع تجربه جدیدی برای ما بود و به همین خاطر ار راه صحیح انجام نشد.

وی افزود: برای واریز در این سطح و اندازه مشکلی وجود ندارد و ربطی به FATF پیدا نمی کند.

براساس گزارش «صبح‌شد»، آندرا استراماچونی ۴۳ ساله، در شهر رم متولد شد. او تنها ۲ فصل (۹۴/۹۵)در بولونیا بازی کرد و به دلیل مصدومیت  فوتبال را در ۲۰ سالگی کنار گذاشت و به تحصیل پرداخت. استرا دارای مدرک حقوق از دانشگاه ساپینزا رم است اما بعد از دریافت مدرک حقوق، کار حرفه‌‌ای خود را در فوتبال و آکادمی رم آغاز کرد؛ پس از فتح چند جام محلی، هدایت تیم زیر ۱۹ سال اینترمیلان را بر عهده گرفت و این تیم را به قهرمانی اروپا رساند؛ او در این فصل هدایت استقلال تهران را بر عهده گرفت که چند روز پیش به خاطر واریز مبلغ قرارداد خود تهران را ترک کرد.

 

انتهای پیام/

برچسب ها