چند روزی است که مستندی با عنوان اولین گفتگوی جنجالی با مردم ماهشهر خوزستان درباره اعتراضات اخیر! در شبکه‌های اجتماعی خبرساز شده است.

پایگاه خبری‌وتحلیلی صبح‌شد: چند روزی است که مستندی با عنوان اولین گفتگوی جنجالی با مردم ماهشهر خوزستان درباره اعتراضات اخیر! در شبکه‌های اجتماعی خبرساز شده است.

مستندی ۶ دقیقه ای از شهرک کوره در ماهشهر خوزستان؛ شهری که در طول اعتراضات بنزینی ، بیشترین ناآرامی‌ها را داشت و درگیری‌های شدیدی آنجا اتفاق افتاد و اخبار ضد و نقیضی از آنجا منتشر شد.

در بخشی از این مستند، یکی از مردم ماهشهر می‌گوید: اکثر مردم اینجا زیر خط فقر هستند

مردم شهرک طالقانی ماهشهر در این مستند گلایه می‌کنند؛ گلایه‌هایی که دردناک است، یکی دیگر از آنها می‌گوید: اگر پول داشتیم اسلحه بخریم که نان می‌خریدیم.

یکی از اهالی ماهشهر در بخشی از این مستند با اشاره به پتروشیمی‌ها و بندر‌های این شهرستان می‌گوید: در هر خانه‌ای که بروید یک یا دو بیکار هست، چرا با وجود این همه امکانات باید بیکار داشته باشیم.

یکی دیگر از اهالی ماهشهر در این مستند ادعا می‌کند که در دوران اعتراضات تانک و دوشکا به این منطقه آورده شده و می‌گوید: مگر ما چه هستیم که برای ما تانک آوردند؟

ساعتی پیش حسام الدین آشنا مشاور حسن روحانی رئیس جمهور اعلام کرد که به یکی از آن‌ها که باید[مستند ماهشهر را] می‌دید، [این مستند] نشان داده شد!

با توجه به اینکه آشنا مشاور روحانی است، به نظر می‌رسد که منظور او از یکی از آنهایی که باید مستند ماهشهر را می‌دید حسن روحانی باشد.

او در ادامه توضیحی نداد که این فرد چه واکنشی به اظهارات مطرح شده در این مستند نشان نداده است.

انتهای پیام/

برچسب ها