کد خبر: 2245

امروز و پس از حدود 40 روز از آغاز این طرح، ناهید خداکرمی رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران می گوید: این تصمیم هم شهر تهران با بحران وسیله نقلیه مواجه کرده و هم مردم را فقیرتر کرده است.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»: از آغاز روز جمعه ۲۴ آبان سهمیه‌بندی بنزین آغاز شد و از این تاریخ، هر لیتر بنزین سهمیه‌بندی ۱۵۰۰ تومان و هر لیتر بنزین آزاد ۳ هزار تومان به فروش می‌رسد؛ پیش از آغاز سهمیه‌بندی قیمت هر لیتر بنزین هزار تومان بود؛ به این ترتیب قیمت بنزین سهمیه‌ای نسبت به نرخ قبلی بنزین ۵۰ درصد بالا رفته و بنزین آزاد هم سه برابر شد.

امروز و پس از حدود ۴۰ روز از آغاز این طرح، ناهید خداکرمی رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران در گفت‌وگو با «صبح‌شد» می گوید: این تصمیم هم شهر تهران با بحران وسیله نقلیه مواجه کرده و هم مردم را فقیرتر کرده است.

بیشتر بخوانید: درآمد ۸۷۰ هزار میلیاردی دولت از گرانی بنزین

افزایش بحران وسیله نقلیه پس از گرانی بنزین

ناهید خداکرمی رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران در گفت‌وگو با «صبح‌شد» می گوید: با گران شدن بنزین بحران وسیله نقلیه بیشتر شده است.

مردم در حال فقیرتر شدن!

خداکرمی در ادامه با اشاره به افزایش قیمت بنزین می افزاید: «مردم در حال فقیرتر شدن هستند.»

دولت اتوبوس وارد کند

رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران  با بیان اینکه باید با تامین منابع ناوگان حمل و نقل عمومی را تقویت کند، افزود: ساخت اتوبوس در شرایط فعلی زمان بر است، در شرایط فعلی دولت باید تا فراهم شدن زمینه ساخت وسایل حمل و نقل عمومی نسبت به واردات آن‌ها اقدام کند.

بیشتر بخوانید: چرا کشف عظیم ترین میدان نفتی، بنزین را سهمیه بندی کرد؟

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید: بنزین ۳ هزارتومانی امام جمعه یاسوج را به وجد آورد

بیشتر بخوانید: مجلس مخالف افزایش بنزین است/دولت باید پاسخگو باشد

بیشتر بخوانید: مراکز گمنام در بودجه سال ۹۹ چه می‌کنند؟

بیشتر بخوانید: مجلس مخالف افزایش بنزین است/دولت باید پاسخگو باشد

برچسب ها