چندی پیش بود که حسن کامران دستجردی، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در  برنامه دستخط گفت: «روزی که در مجلس درباره نرخ بنزین در بودجه ۹۸ صحبت می‌کردیم، ۴ نوع غذا داشتیم!» او علاوه بر این افزود: «حاکم تا وقتی شکمش پر است اصلاً فکر گرسنه نیست.»

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»:چندی پیش بود که حسن کامران دستجردی، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در  برنامه دستخط گفت: «روزی که در مجلس درباره نرخ بنزین در بودجه ۹۸ صحبت می‌کردیم، ۴ نوع غذا داشتیم!» او علاوه بر این افزود: «حاکم تا وقتی شکمش پر است اصلاً فکر گرسنه نیست.»

بیشتر بخوانید: ادعای نماینده ارومیه: پشت هر لابی آقایان حضور دارند!

بعد از این اظهارنظر انتقادات تندی به مجلس شد؛ برای دریافت جزئیات بیشتر در مورد نحوه پذیرایی از نمایندگان مجلس به سراغ هدایت‌الله خادمی عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی رفتیم.

خادمی در گفت و گو با «صبح‌شد» در توضیح نحوه پذیرایی از نمایندگان  گفت: «تا سال گذشته در مجلس در هر وعده غذایی دو نوع غذا سرو می شد، غذای رژیمی و غیر رژیمی؛ اما حدود یکسال است که در هر وعده تنها یک نوع غذا سرو می شود.»

«صبح‌شد» از این نماینده مجلس در مورد میان وعده های نمایندگان نیز پرسید و او افزود: «میان وعده وجود ندارد حالا شاید گاهی اوقات خرما و یا میوه ای در میان نمایندگان توزیع شود اما همیشگی نیست» خادمی البته بر این نکته هم تاکید کرد: مجلس ناکارآمد است اگر کارآمد بود میان وعده سکه هم می خوردند مهم نبود؛ برخی نمایندگان، مجلس را تعطیل کردند حالا دو پرتقال بخورند یا نه فرقی نمی کند!

بیشتر بخوانید: مسئولان سابق، خانه به دوش می‌شوند

از این عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در مورد امکانات دیگری که برای نمایندگان در نظر گرفته شده نیز افزود: «مدتی پیش بود که متوجه انبوهی از کیف نمایندگان در بخشی از مجلس شدم؛ پرس و جو کردم که ماجرای این کیف ها چیست؟ در پاسخ گفتند که نمایندگان رفتند صبحانه میل کنند! بعد از این همه مدت که از نمایندگی ام می گذرد به تازگی متوجه شدم که مجلس صبحانه هم می دهد؛ هنوز نمیدانم استحر مجلس کجاست! کارت درمانی مجلس را هم نگرفتم.

بیشتر بخوانید: واکنش مجلس به کنایه گوجه ای تاج

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در خاتمه در تکمیل اظهارات خود در مورد ناکارآمدی مجلس و نمایندگان، عنوان کرد: « ای کاش به آن نمایندگانی که با یک لیست خاص وارد مجلس شدند و آن را ترکاندند» روزی ۵ میلیون  تومان بدهند ولی آنها در عوض بر دولت نظارت کنند!

بیشتر بخوانید: ناگفته هایی از پروژه دستگیری زم

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید: مجلس مخالف افزایش بنزین است/دولت باید پاسخگو باشد

بیشتر بخوانید: مراکز گمنام در بودجه سال ۹۹ چه می‌کنند؟

بیشتر بخوانید: درآمد ۸۷۰ هزار میلیاردی دولت از گرانی بنزین
بیشتر بخوانید: آیا دولت برای جبران کسری بودجه دلار را گران کرد؟

برچسب ها