کد خبر: 2293

شماره امروز کیهان، حاوی جملات تندی در مورد الیاس حضرتی  نماینده مردم تهران و مدیر مسئول روزنامه اعتماد بود.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌ شد»: شماره امروز کیهان، حاوی جملات تندی در مورد الیاس حضرتی  نماینده مردم تهران و مدیر مسئول روزنامه اعتماد بود.

این روزنامه در ابتدای گزارش خود نوشت: «رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس که رفیق گرمابه و گلستان شهرام جزایری مفسد اقتصادی معروف محسوب می‌شود، برای رنج‌های معیشتی مردم ابراز ناراحتی کرد.»

در ادامه گزارش این روزنامه آمده است: «اشک تمساح حضرتی برای مشکلات معیشتی مردم در حالی است که وی با مفسد اقتصادی بزرگی، به‌نام شهرام جزایری، مراوده دارد و از جمله کسانی است که از جزایری پول‌های هنگفت گرفت. بعد از محکومیت جزایری هم، مراودات حضرتی با نامبرده در حد کله‌پاچه خوردن ادامه داشته است. جزایری همان کسی است که به واسطه برخی نمایندگان آلوده، به مراکزی نظیر کمیسیون اقتصادی مجلس (که حضرتی عضو آن بود) نفوذ کرده و طرح عدم اخذ وثیقه از گیرندگان وام‌های کلان بانکی را ارائه کرد.»


در خاتمه این گزارش آمده است که «اگر برخی اعضای حقوقدان شورای نگهبان در دوره قبلی، با اغماض رفتار نمی‌کردند، نباید صلاحیت فردی با مختصات و آلودگی‌های آقای حضرتی را تایید می‌کردند.»

اما الیاس حضرتی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در واکنش به این نوشته کیهان به «صبح‌ شد» گفت: ما به صورت روزانه، یک سهمیه از طرف برادر حسین شریعتمداری داریم.


نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در ادامه به طعنه افزود: «بابت این سهمیه، او از ما دستمزد می گیرد، نگران نباشید این دستمزد او را از پول جزایری می‌دهیم.»

انتهای پیام/

برچسب ها