کد خبر: 2315

نابسامانی در عرضه خودرو از سوی خودروسازان و هرج و مرج در بازار خودرو در حالی همچنان ادامه دارد که به گفته سید جواد حسینی کیا، عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع مجلس می‌گوید مافیا از ربات برای ثبت نام خودرو در سایت‌های شرکت‌های خودروساز استفاده می‌کند.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»: نابسامانی در عرضه خودرو از سوی خودروسازان و هرج و مرج در بازار خودرو در حالی همچنان ادامه دارد که به گفته سید جواد حسینی کیا، عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع مجلس می‌گوید مافیا از ربات برای ثبت نام خودرو در سایت‌های شرکت‌های خودروساز استفاده می‌کند.

بیشتر بخوانید: نماینده متهم به اخلال در بازار خودرو درباره «ایران خودرو» و «سایپا» چه گفت؟

اما گویا حواشی ثبت نام خودرو تنها به ربات‌ها ختم نمی‌شود؛ سعید موتمنی رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو در خصوص پیش‌فروش‌های جنجالی شرکت‌های خودروسازی به «صبح‌شد» می‌گوید علاوه بر ماجرای ربات‌ها، حتی اعلام شده افرادی پول دریافت می‌کنند تا برای متقاضیان خودرو ثبت نام کنند، حتی دلالان در شهرستان‌ها با کمترین قیمت کارت‌های ملی را در اختیار می‌گیرند و اقدام به ثبت نام خودرو می‌کنند.

بیشتر بخوانید: ساخت هر پراید، ۳۹ میلیون هزینه دارد

براساس گزارش «صبح‌شد»، رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو در خاتمه نکته عجیبی را در مورد بازار خرید و فروش خودروی تهران می‌گوید؛ او تاکید می‌کند: در بازار تهران خودرو‌هایی که خرید و فروش می‌شود همه از شهرستان هستند و کد شهرستان دارند.

انتهای پیام/

برچسب ها