کد خبر: 2331

در گفت‌وگو با «صبح‌شد» عنوان شد

جزئیات انتقام ایران از آمریکا اعلام شد

حشمت الله فلاحت پیشه عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارنظرهایی که در مورد احتمال جنگ ایران و آمریکا مطرح می‌شود به «صبح‌شد» می‌گوید: «پیش بینی من انتقام بدون جنگ است.»

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»: حشمت الله فلاحت پیشه عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارنظرهایی که در مورد احتمال جنگ ایران و آمریکا مطرح می‌شود به «صبح‌شد» می‌گوید: «پیش بینی من انتقام بدون جنگ است.»

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی انتقام را حتمی می داند و می افزاید: بدون اینکه جنگی میان ایران و آمریکا رخ دهد انتقام خون حاج قاسم سلیمانی به عنوان رهبر جریان مقاومت گرفته می شود.

فلاحت پیشه با تاکید بر اینکه توییت های ترامپ بیشتر ناشی از ترس است، عنوان می کند که ترامپ با به شهادت رساندن قاسم سلیمانی ثابت کرد که داعش را نه دولت اوباما بلکه دولت آمریکا ایجاد کرد و در نهایت این پیوند آشکار شد؛ ترامپ سعی می کند با ملی کردن موضوع چالش ها را مدیریت کند.

بیشتر بخوانید: سپهبد سلیمانی: در ایران نیازی به محافظ ندارم

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی  در مورد نحوه و محل انتقام نیز می گوید این انتقام درون مرزهای مقاومت شکل می گیرد بدون اینکه جنگی میان ایران و امریکا اتفاق بیفتد؛طبق منشور سازمان ملل متحد ایران حق دارد تروریست ها را مجازات و تحت تعقیب قرار دهد.

بیشتر بخوانید: مهر ۹۹ تاریخ تلافی شهادت سپهبد سلیمانی

براساس گزارش «صبح‌شد»، سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده شهید سپاه قدس و ابومهدی المهندس معاون سازمان نیروهای مردمی عراق به همراه ۸ نفر دیگر بامداد جمعه در مسیر فرودگاه بغداد به دستور دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و با شلیک موشک های پهپاد وزارت دفاع این کشور (پنتاگون) ترور شده و به شهادت رسیدند؛ ابومنتصر الحسینی از فرماندهان محلی بسیج مردمی عراق  گفته است دو موشک به خودرو حامل سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس برخورد کرد. یک موشک نیز به خودرو دوم اصابت کرد. گفته می شود که این موشک ها از پهپاد ام کیو ۹ شلیک شدند.

بیشتر بخوانید: واکنش تند دختر شهید باکری به شادی مسیح علینژاد از شهادت سپهبد سلیمانی

بیشتر بخوانید: ترور «سپهبد سلیمانی» دستور کار کمیسیون قضایی را تغییر داد

انتهای پیام/

 

برچسب ها