کد خبر: 2354

متروی تهران روز دوشنبه ۱۶ دی ماه ۹۸ همزمان با برگزاری مراسم تشییع پیکر سردار سپهبد سلیمانی از ابتدای صبح تا پایان مراسم در تمام خطوط یک، دو، سه، چهار، پنج، شش و هفت متروی تهران و حومه رایگان بود و  در این روز دو میلیون و نهصد و پنجاه هزار نفر توسط این ناوگان حمل و نقل ریلی درون شهری جابجا شدند.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»:  متروی تهران روز دوشنبه ۱۶ دی ماه ۹۸ همزمان با برگزاری مراسم تشییع پیکر سردار سپهبد سلیمانی از ابتدای صبح تا پایان مراسم در تمام خطوط یک، دو، سه، چهار، پنج، شش و هفت متروی تهران و حومه رایگان بود و  در این روز دو میلیون و نهصد و پنجاه هزار نفر توسط این ناوگان حمل و نقل ریلی درون شهری جابجا شدند.

چه کسی تصمیم می گیرد که مترو رایگان شود؟ فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران در گفت‌وگو با پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد» می گوید: تصمیم گیری درباره این موضوع با مدیرعامل شرکت مترو است.

نوبخت ادامه می دهد: در مناسبت‌های خاص، همکاران مترو با بررسی خیابان‌ها و نوع تردد، زمان رایگان شدن بلیط را تعیین می‌کنند. سپس با پایان یافتن مراسم، تهیه بلیط مجددا به حالت قبلی باز می‌گردد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران در خاتمه می افزاید: رایگان بودن یا نبودن بلیط مترو برای یک ساعت برای شرکت مترو تفاوتی ندارد، اما این مسئله مقررات خاص خود را دارد.

انتهای پیام/

برچسب ها