رسانه‌های داخلی گلایه‌ها دارند و ساعت‌ها آسیب‌شناسی می‌کنند که چگونه می‌شود مردم به رسانه‌های غیر رسمی رجوع می‌کنند؛ شاید پاسخ این سوال همین اقدام امروز  شبکه خبر باشد!

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»:رسانه‌های داخلی گلایه‌ها دارند و ساعت‌ها آسیب‌شناسی می‌کنند که چگونه می‌شود مردم به رسانه‌های غیر رسمی رجوع می‌کنند؛ شاید پاسخ این سوال همین اقدام امروز  شبکه خبر باشد!

ساعتی پیش ستادکل نیروهای مسلح در خصوص سقوط هواپیمای مسافربری خطوط هوایی اوکراین درباره سقوط هواپیمایی اوکراین اطلاعیه ای صادر کرد   و در این بیانیه بسیار مهم اعلام شده بود که پرواز شماره ۷۵۲ خطوط هوایی اوکراین از فرودگاه امام خمینی(ره)حرکت نموده و هنگام چرخش، کاملاً در حالت نزدیک شونده به یک مرکز حساس نظامی سپاه و در ارتفاع و شکل پروازی یک هدف متخاصم قرار می‌گیرد که در این شرایط بر اثر بروز خطای انسانی و به صورت غیر عمد، هواپیمای مذکور مورد اصابت قرار گرفته که متأسفانه موجب به شهادت رسیدن جمعی از هموطنان عزیز و جان باختن تعدادی از اتباع خارجی می‌گردد.

با وجود خبر به این مهمی که شبکه خبر باید به ابعاد این موضوع بپردازد به نظر شما برنامه زنده شبکه خبر درباره چه بود؟ دستاوردها و دغدغه های شرکت های دانش بنیان!

سوال اینجاست که چرا شبکه خبر برای جلوگیری از موج سواری رسانه های خارجی فضا را زودتر از بقیه رسانه ها در دست نگرفته و هنوز هیچ برنامه ای پیرامون این موضوع اماده پخش نکرده است!

 

 

برچسب ها