کد خبر: 2379

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌ سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفته که مسئولان کرمانی در برگزاری مراسم تشییع سپهبد شهید سلیمانی کوتاهی نکردند.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»: حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌ سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفته که «مسئولان کرمانی در برگزاری مراسم تشییع سپهبد شهید سلیمانی کوتاهی نکردند.»

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌ که روز چهارشنبه در آئین گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش در آموزش و پرورش کرمان  سخن می‌گفت، با اشاره به حواشی روز تشییع شهید سلیمانی در کرمان، گفت: مسئولان استان در برگزاری این مراسم کوتاهی نکردند اما جمعیتی که در روز تشییع پیکر این شهید بزرگوار در کرمان حضور داشت ۷۰ درصد بیشتر از انتظار بود.

براساس گزارش «صبح‌شد»، به گفته سعید نمکی وزیر بهداشت، به علت ازدحام جمعیت در مراسم تشییع سپهبد شهید سلیمانی در کرمان، ۵۹ نفر جانباختند و همچنین حدود ۲۰۰ نفر مجروح شدند.

آنطور که سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه در حاشیه مراسم پاسداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در حسینه حضرت فاطمة‌الزهرا(س) گفت ۲۵ میلیون نفر در مراسم تشییع هایی که برای سپهبد سلیمانی در پنج شهر، اهواز، مشهد، تهران، قم و کرمان برگزار شد، شرکت کردند.

انتهای پیام/

برچسب ها