کد خبر: 2382

هدایت الله خادمی  نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت و گوی خود با پایگاه خبری‌ «صبح‌شد» را با این جمله شروع کرد که «این موشک ها را برای کی میخواهیم ؟» و افزود: با کشته شدن ترامپ، پمپو و رئیس سیا دلمان تقریبا خنک می شود.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»:  هدایت الله خادمی  نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت و گوی خود با پایگاه خبری‌ «صبح‌شد» را با این جمله شروع کرد که «این موشک ها را برای کی میخواهیم ؟» و افزود: با کشته شدن ترامپ، پمپو و رئیس سیا دلمان تقریبا خنک می شود.

بیشتر بخوانید: سپهبد سلیمانی: در ایران نیازی به محافظ ندارم

براساس گزارش «صبح‌شد»، سپهبد قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران بامداد جمعه ۱۳ دی، در حمله هوایی به کاروان خودروی او و فرماندهان حشد شعبی در نزدیکی فرودگاه بغداد به شهادت رسید. به گفته وزارت دفاع آمریکا دستور این حمله را دونالد ترامپ، صادر کرده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در پاسخ به این سوال که اگر این اتفاق رقم بخورد جنگ نمی‌شود؟ عنوان کرد: اگر جواب هم ندهیم ممکن است اتفاق دیگری رقم بخورد، شاید بعدا ما را ضعیف و جنگ را آغاز کنند که در آن زمان رسما باید تسلیم شویم به همین خاطر هم اکنون که امکانات داریم باید تکلیفمان با آمریکا را روشن کنیم.

خادمی در ادامه افزود: موشک هایمان را برای الان میخواهیم، باید پایگاه های آمریکا در قطر و عربستان و کویت را از بین ببریم.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس  همچنین عنوان کرد: اگر بگویند تحریم ها را برمیداریم و شما اقدامی نکنید باز باید اقدام کنیم چون این در تاریخ ملت می ماند، در تاریخ بعدا خواهند نوشت یکی از سردارانی که جان خود را فدا کرد و نگذاشت که خاورمیانه بزرگی که آمریکا تصور می کرد محقق شود  را به شهادت رساندند و ایران در ازای ان پول گرفت.

خادمی در خاتمه تاکید می کند که باید کاری کنیم که هیچ مسئول آمریکایی جرات حضور در خاورمیانه را پیدا نکند.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید: مهر ۹۹ تاریخ تلافی شهادت سپهبد سلیمانی

بیشتر بخوانید: واکنش تند دختر شهید باکری به شادی مسیح علینژاد از شهادت سپهبد سلیمانی

برچسب ها