کد خبر: 2431

در گفت‌وگو با «صبح‌شد» عنوان شد

خط و نشان عضو شورای شهر برای نامزدهای مجلس

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران با بیان اینکه پنل‌هایی برای نصب ملزومات تبلیغاتی کاندیدا‌ها ایجاد شده است، گفت: نصب تبلیغات بر دیوار و محیط شهری هزینه‌های سنگینی را به شهرداری برای تمیز کردن شهر تحمیل می‌کند.

«صبح‌ شد»:  زهرا نژاد بهرام عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران در گفتگو با پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌ شد»: ، با اشاره به آغاز زمان تبلیغات نامزد‌های نمایندگی مجلس شورای اسلامی، گفت: شهرداری مانند سال‌های گذشته پنل‌هایی را برای نصب ملزومات تبلیغاتی نامزد‌های انتخابات ایجاد می‌کند از این رو نصب این نوع تبلیغات فقط باید در این پنل‌ها صورت بگیرد.

وی با بیان اینکه ایجاد پنل‌های مذکور در مناطق مختلف با توجه به فراخور منطقه و تردد آن‌ها صورت خواهد گرفت، تصریح کرد: اگر جای شهردار باشم و نصب تبلیغات در جای دیگری غیر از مکان در نظر گرفته شده صورت بگیرد به طور حتم از کاندید مذکور شکایت خواهم کرد.

نژاد بهرام با تاکید بر اینکه نصب تبلیغات در دیوار و محیط شهری هزینه‌های سنگینی را به شهرداری برای تمیز کردن شهر تحمیل می‌کند، افزود: باید همه نسبت به این موضوع حساسیت به خرج دهیم.

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران همچنین از ارایه تذکر در صحن علنی شورا به کاندید‌ها در خصوص رعایت این موضوع و ضرورت جدیت بیشتر شهرداری برای مقابله با این نوع اقدامات خبر داد.

انتهای پیام/

برچسب ها