کد خبر: 2434

میکروفون یک نماینده مجلس در طول دوره نمایندگی روشن نمی‌شود، اما دوباره کاندیدای نمایندگی مجلس می‌شود! اگر این نماینده می‌توانست کاری را به پیش ببرد قطعا در دوره جاری پیش می‌برد و اینکه حتی یک بار صدای او از میکروفون شنیده نشده و دوباره کاندید مجلس می‌شود چه معنایی دارد؟

«صبح‌ شد»: میکروفون یک نماینده مجلس در طول دوره نمایندگی روشن نمی‌شود، اما دوباره کاندیدای نمایندگی مجلس می‌شود! اگر این نماینده می‌توانست کاری را به پیش ببرد قطعا در دوره جاری پیش می‌برد و اینکه حتی یک بار صدای او از میکروفون شنیده نشده و دوباره کاندید مجلس می‌شود چه معنایی دارد؟

سیدحمایت میرزاده عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس، اما نظری متفاوت دارد؛ او در گفتگو با پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌ شد» در این خصوص می‌گوید: خیلی از نمایندگان در این خصوص مقصر نیستند آیین نامه داخلی مجلس ایراد دارد.

وی ادامه می‌دهد در این موارد هرفردی که انگشت خود را زودتر بر دکمه فشار دهد می‌تواند صحبت کند و بعضی از آقایان هم انگار در هر زمینه‌ای متخصص هستند و با اظهارات خود صبح تا شب وقت مجلس را می‌گیرند.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی تاکید می‌کند اینکه میکروفون یک نماینده زیاد روشن می‌شود امتیاز مثبت محسوب نمی‌شود و گاهی اوقات خیانت است چراکه با گرفتن زمان مجلس اجازه نمی‌دهد افراد صاحب نظر صحبت کنند.

میرزاده در ادامه می‌افزاید نمی‌شود که یک نفر در تمام موضوعات متخصص باشد.

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با بیان اینکه خیلی از نمایندگان وقت مجلس و مردم را با صحبت‌های غیرمرتبط می‌گیرند، عنوان می‌کند: بازنشدن میکروفون نماینده به معنای سهل انگاری و قصور و عدم احساس مسئولیت نیست بلکه به این معناست که برخی از نمایندگان، وقت مجلس را در تمام موضوعات می‌گیرند و اجازه صحبت به نمایندگان دیگر نمی‌دهند.

انتهای پیام/

 

بیشتر بخوانید: نماینده خوزستان: ترامپ را بکشید!

بیشتر بخوانید: سپهبد سلیمانی: در ایران نیازی به محافظ ندارم

بیشتر بخوانید: مهر ۹۹ تاریخ تلافی شهادت سپهبد سلیمانی

بیشتر بخوانید: واکنش تند دختر شهید باکری به شادی مسیح علینژاد از شهادت سپهبد سلیمانی

بیشتر بخوانید: آیا نفوذی‌های داخلی در پرونده ترور سپهبد سلیمانی نقش داشتند؟

بیشتر بخوانید: چرا کشف عظیم ترین میدان نفتی، بنزین را سهمیه بندی کرد؟

بیشتر بخوانید: مجلس مخالف افزایش بنزین است/دولت باید پاسخگو باشد

بیشتر بخوانید: آیا دولت برای جبران کسری بودجه دلار را گران کرد؟

بیشتر بخوانید: مراکز گمنام در بودجه سال ۹۹ چه می‌کنند؟

بیشتر بخوانید: درآمد ۸۷۰ هزار میلیاردی دولت از گرانی بنزین

برچسب ها