کد خبر: 2587

امروز تپسی را برای سفر درون شهری انتخاب کردم که با تجربه عجیبی مواجه شدم، تجربه‌ای که اگر در هر سفارتخانه‌ای آن را تعریف کنم، قطعا پناهندگی را بدون هیچ وقت‌کشی‌ای تقدیمم می‌کند.

صبح شد: امروز تپسی را برای سفر درون شهری انتخاب کردم که با تجربه عجیبی مواجه شدم، تجربه‌ای که اگر در هر سفارتخانه‌ای آن را تعریف کنم، قطعا پناهندگی را بدون هیچ وقت‌کشی‌ای تقدیمم می‌کند.

این‌روزها هرچند خیلی از کسب وکارها کساد شدند اما برای برخی از کسب و کارها هم اوضاع آنطور که به نظر می‌رسد بد نشده است، نوش جانت هموطن! نان در احتیاج مردم نزن هرچقدر که بر درآمدت افزوده شده نوش جانت! اما همه کسب و کارها هم اینگونه نیست، برایتان مثال می‌زنم:

عصر امروز برای تپسی درخواست دادم؛ چند دقیقه طول کشید تا راننده درخواست مرا بپذیرد، بعد از چند دقیقه که مشغول مشاهده راننده بر روی نقشه بودم و همینطور او به من نزدیکتر می‌شد، متوجه دور زدن راننده شدم.

این نکته را در نظر بگیرید که چند دقیقه تا این لحظه منتظر راننده بودم، همینطور به مشاهده راننده و دور شدن او از مبدا ادامه می‌دادم، دورتر و دورتر، با راننده تماس گرفتم، گفت اشتباه گرفتید و قطع کرد!

اینکه وقت مشتری و به طور کلی مشتری از اساس برای او بی معنی بود برایم جالب بود، عجیب اینکه اگر راننده به شمال هم میرفت شرکت تپسی هیچ واکنشی حتما به آن نشان نمی‌داد و هیچ اعلامی به مسافر نمی‌شد! و همچنان می‌نوشت که منتظر سفیر بمانید، آقای راننده هم که اصلا نه تنها سفر را کنسل نکرد بلکه عصبانی بود که چرا با او تماس گرفتم!

خلاصه اینکه کرونا گرفتید نگران نباشید چراکه در بیمارستان حاذق ترین پزشکان شما را درمان می‌کنند اما تپسی نگیرید که معلوم نیست تا چه زمانی سرکار بروید!

 

انتهای پیام/

برچسب ها

ارسال نظر

ناشناس می گوید:
28 آوریل 2020 و ساعت 00:07پاسخ

چرا الکی تخریب میکنی با هد لاینه کلیک بیتی 😐
راننده ناشی بوده ، مشکل تپسی نیست . اتفاقا به تپسی زنگ میزدی میگفتی به طرف اخطار میدادن دیگه انجام نده ، برا من قبلا پیش اومده ازمم کلی عذر خواهی کردن و بعدش اطلاع دادن که با طرف برخورد شد و بازم عذرخواهی کردن
-اینکه میگی تپسی واکنشی نشون نباید بده وقتی راننده سمتت نمیاد از نظر فنی نشدنیه چون ماهواره های جی پی اس بعضی اوقات پیش میاد یهو مکانت رو اشتباه نشون بدن مثلا داری تو خیابون انقلاب میری یهو میپره تو جمعوری- واسه همین نمیشه تا راننده خودش اعلام نکنه
براتون متاسفم که برای کلیک حاظرید هرکاری بکنید از جمله خراب کردن یه برندی که یه عالمه جوون وقت و جونشونو گذاشتن پاش ، کار خیلیا رو راه میندازه سریع تر، و رانندگانی که روزیه زندگیشونو از اون در میارن و شاید خانواده ها ازش روزیشونو میگذرونن ، بعد شما سر چهارتا کلیک بیشتر …..

حیدر می گوید:
13 می 2020 و ساعت 03:48پاسخ

نگاه تک بعدی جالبی بود. در جایی به بی اهمیتی راننده به وقت مسافر اشاره شده بود و از مطالب مندرج در بالا به نظر میرسه راوی شخصی خودبین است. به روح داستان کمی دقت کنید تایید خواهید کرد.