کد خبر: 2590

 «۲۷۰ نماینده مجلس تست کرونا دادند» خبری که به سرعت در فضای مجازی پیچید و با واکنش‌های متعددی رو به رو شد؛ عده‌ای مطرح کردند که باوجود کمبود کیت کرونا چرا باید تمامی نمایندگان وقتی علائم ندارند، تست کرونا بدهند.

«صبح‌ شد»: «۲۷۰ نماینده مجلس تست کرونا دادند» خبری که به سرعت در فضای مجازی پیچید و با واکنش‌های متعددی رو به رو شد؛ عده‌ای مطرح کردند که باوجود کمبود کیت کرونا چرا باید تمامی نمایندگان وقتی علائم ندارند، تست کرونا بدهند.

مسئولیت غربالگری نمایندگان مجلس به سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور سپرده شده بود و این سازمان با استفاده از آزمایشگاه بیولوژیکی سیار خود که در روز‌های گذشته رونمایی شد، به غربالگری ۲۷۰ نماینده مجلس و دیگر کارکنان پارلمان پرداخت.

سید ابراهیم متولیان رئیس بسیج جامعه پزشکی تاکید می‌کند در بحران کرونا گروه خاصی مد نظر ما نیست و هر جا نیاز باشد حضور پیدا خواهیم کرد.

متولیان در خصوص حضور سازمان مبتوعش در مجلس در گفت و گو با پایگاه خبری و تحلیلی «صبح‌ شد» می‌گوید صحن علنی مجلس حدود یک ماه بود به دلیل کرونا و ترس از شیوع آن تعطیل شده بود به همین خاطر به مجلس پیشنهاد دادیم که از تمامی نمایندگان تست کرونا بگیریم.

مقام عالی سازمان بسیج جامعه پزشکی در ادامه این نکته را هم اضافه می‌کند که براساس این پیشنهاد قرار شد که پس از انجام این تست‌ها هرکس به کرونا مبتلا بود از حضور در مجلس منع شود و صحن با حضور بقیه اعضا، برگزار شود.

متولیان می‌گوید نتیجه برخی از تست‌ها مثبت بود، اما جواب این تست‌ها را با کد و در پاکت‌های دربسته برای افراد فرستادیم.

انتهای پیام/

برچسب ها