کد خبر: 2595

در گفت‌و‌گو با «صبح‌شد» تشریح شد

ناگفته‌های ترور نماینده مجلس پس از هزار روز از حادثه

20 تیرماه 95 بود که خبری به سرعت به سرخط خبرهای رسانه های داخلی تبدیل شد: «فلاحت پیشه، نماینده اسلام آباد غرب و دالاهو در مسیر شهر ریجاب مورد سو قصد قرار گرفت و زخمی شد.»

«صبح‌ شد»:  ۲۰ تیرماه ۹۵ بود که خبری به سرعت به سرخط خبر‌های رسانه‌های داخلی تبدیل شد: «فلاحت پیشه، نماینده اسلام آباد غرب و دالاهو در مسیر شهر ریجاب مورد سو قصد قرار گرفت و زخمی شد.»

ماجرا از آنجا شروع شد که ۴ تروریست اتومبیل حامل مسئولان را به رگبار می‌بندند و سپس خودروی خود را به آتش کشیده و متواری می‌شوند؛ در این درگیری فرماندار دالاهو زخمی و راننده فرماندار جانباخت.

بیش از هزار روز از آن حادثه خونین می‌گذرد؛ خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «صبح‌ شد» به سراغ حشمت الله فلاحت پیشه عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی می‌رود تا از او بخواهد در مورد آن حادثه نکاتی را مطرح کند؛ فلاحت پیشه در این گفتگو می‌گوید: جریانی به نام حزب پاک در عراق عامل این ترور بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص علت این سوقصد توسط این جریان نیز می‌افزاید: گویا رهبر این جریان در جنگ با نیرو‌های ایرانی کشته شده بود به همین خاطر آن‌ها قصد انتقام گیری داشتند.

براساس گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «صبح‌ شد»، حشمت الله فلاحت پیشه در پاسخ به این سوال که آیا بعد از آن جریان سوقصد نافرجامی به شما صورت گرفت یا خیر نیز عنوان می‌کند: نه بعد از آن سوقصد هیچ تلاش دیگری برای ترور من صورت نگرفت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خاتمه این گفت و گوی کوتاه، در مورد سرانجام عاملان ترور نیز می‌افزاید: آنطور که شنیدم دستگیر شدند.

بیشتر بخوانید: با حقوق نمایندگی پراید هم نمیتوان خرید!

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید: نماینده خوزستان: ترامپ را بکشید!

بیشتر بخوانید: سپهبد سلیمانی: در ایران نیازی به محافظ ندارم

بیشتر بخوانید: مهر ۹۹ تاریخ تلافی شهادت سپهبد سلیمانی

بیشتر بخوانید: واکنش تند دختر شهید باکری به شادی مسیح علینژاد از شهادت سپهبد سلیمانی

بیشتر بخوانید: آیا نفوذی‌های داخلی در پرونده ترور سپهبد سلیمانی نقش داشتند؟

بیشتر بخوانید: چرا کشف عظیم ترین میدان نفتی، بنزین را سهمیه بندی کرد؟

بیشتر بخوانید: مجلس مخالف افزایش بنزین است/دولت باید پاسخگو باشد

بیشتر بخوانید: آیا دولت برای جبران کسری بودجه دلار را گران کرد؟

بیشتر بخوانید: مراکز گمنام در بودجه سال ۹۹ چه می‌کنند؟

بیشتر بخوانید: درآمد ۸۷۰ هزار میلیاردی دولت از گرانی بنزین

بیشتر بخوانید: میکروفون های خاموش که باز نامزد شدند!

برچسب ها

ارسال نظر