کد خبر: 2644

بازار کرونا داغ است و بازار تست کرونا هم داغ تر؛ چند هفته‌ای است که علاوه بر مراکز دولتی برخی از آزمایشگاه‌های خصوصی پایتخت هم از متقاضیان تست کرونا می‌گیرند؛ تست‌هایی که برای افراد از ۳۰ هزارتومان تا حدود ۸۰۰ هزارتومان بستگی به نوع تست هزینه می‌برد؛ برخی از آزمایشگاه‌ها خدمت ویژه دیگری نیز به افراد خاص ارائه می‌دهند.

«صبح‌ شد»: در دومین قسمت پادکست پایگاه خبری صبح شد می شنوید:

سعید خال مدیرعامل بهشت زهرا در واکنش به انتشار برخی تصاویر تشییع شلوغ متوفیان مبتلا به کرونا به صبح‌شد گفته نمی‌توانیم شهروندان را از حق شهروندیشان در تشییع جنازه فرزندان و یا عزیزانشان محروم کنیم.

️محمد علی ابطحی، رئیس دفتر سابق محمد خاتمی در واکنش به افرادی که در مورد سابقه اطلاعاتی وزیر ارتباطات ادعا‌هایی را مطرح می‌کنند به «صبح شد» گفته «خیلی از وزرا در مجموعه اطلاعاتی کشور هستند»

️ مسعود مردانی عضو کمیته کشوری مقابله با کرونا در واکنش به تست‌های بیفورپارتی کرونا به «صبح شد» گفته: انجام تست کرونا با استفاده از ترشحات دهان، ۷۰ درصد، از ترشحات مخاط بینی ۴۰ درصد خطا دارد بر همین اساس انجام تست کرونا و رفتن به پارتی، ساده لوحانه ست.

امیر خجسته نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس در خصوص قطعی کامل اینترنت در برخی از اعتراضات به «صبح شد» گفته: لازمه که هرچه سریعتر دولت تدابیری بیاندیشد که در شرایط خاص و ویژه اینترنت به صورت کامل قطع نشود.

مینو محرز ️عضو کمیته کشوری مبارزه با بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت در خصوص زمان نزولی شدن آمار مبتلایان به کرونا به صبح‌شد گفته «باید ۴۰ تا ۷۰ درصد جامعه به «ویروس تازه وارد» مبتلا شوند تا روند ابتلا به آن ویروس نزولی شود.»

 

برچسب ها