کد خبر: 2741

ماجرا از ادعای یک فعال رسانه‌ای شروع شد، صبا آذرپیک فعال رسانه‌ای امروز مدعی شده بود که به خاطر برخی از توییت‌هایی که در مورد ویروس کرونا در صفحه شخصی خود در توییتر منتشر کرده از او شکایت شده است؛ او در توضیح این ادعا نوشته بود: باید با اسکرین‌شات های تمام توییت‌های کرونایی‌ام به دادسرا بروم و ثابت کنم که علیه نظام تبلیغ نکردم.

صبح شد: ماجرا از ادعای یک فعال رسانه‌ای شروع شد، صبا آذرپیک فعال رسانه‌ای امروز مدعی شده بود که به خاطر برخی از توییت‌هایی که در مورد ویروس کرونا در صفحه شخصی خود در توییتر منتشر کرده از او شکایت شده است؛ او در توضیح این ادعا نوشته بود: باید با اسکرین‌شات های تمام توییت‌های کرونایی‌ام به دادسرا بروم و ثابت کنم که علیه نظام تبلیغ نکردم.

خبرنگار صبح شد برای اطلاع از جزییات ادعای مطرح شده به سراغ کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت رفت؛ جهانپور با رد ادعای فوق به صبح شد گفت: وزارت بهداشت از هیچ خبرنگاری شکایت نکرده است.

سخنگوی وزارت بهداشت در خاتمه گلایه‌ای را نیز اینگونه مطرح کرد: اگرچه نامهربانی ها و انتشار برخی مطالب نادرست و کذب و اشاعه عامدانه برخی از این مطالب توسط برخی صورت گرفت و همچنان تداوم دارد اما وزارت بهداشت از هیچ خبرنگاری شکایت نکرده است.

انتهای پیام/

برچسب ها