کد خبر: 2752

مراکز تعویض پلاک، پس از تعطیلی حدود ۱ ماهه، بالاخره چند روزی است که بازگشایی شده است؛ پس از بازگشایی این مراکز تصاویری منتشر شد که حاکی از ازدحام خودرو در این مراکز بود؛ ازدحامی که به گفته رئیس پلیس راهور ناجا عادی نبوده است.

«صبح‌ شد»: مراکز تعویض پلاک، پس از تعطیلی حدود ۱ ماهه، بالاخره چند روزی است که بازگشایی شده است؛ پس از بازگشایی این مراکز تصاویری منتشر شد که حاکی از ازدحام خودرو در این مراکز بود؛ ازدحامی که به گفته رئیس پلیس راهور ناجا عادی نبوده است.

سردار کمال هادیانفر در واکنش به شلوغی مراکز تعویض پلاک ضمن اظهار تاسف برای سودجویی افراد در این شرایط به پایگاه خبری و تحلیلی «صبح‌ شد»: می‌گوید: بر اساس آنچه برای پلیس در خصوص شلوغی نامعمول این مراکز محرز شد این بود که عده‌ای خودروی خود را در صف این مراکز می‌گذاشتند و زمانی که مردم عادی به این مراکز مراجعه می‌کردند و شلوغ می‌شد، نوبت خود را به دیگران می‌فروختند.

رئیس پلیس راهور ناجا همچنین از راه حل پلیس برای حل این سودجویی خبر داده و می‌افزاید: از این پس، خودرو‌های در صف، شناسایی می‌شوند تا دیگر امکان جابجایی در صف وجود نداشته باشد، با این تصمیم دیگر دلال‌ها نمی‌توانند با حضور در مراکز تعویض پلاک به سودجویی خود ادامه دهند و راه آن‌ها بسته شود.

هادیانفر همچنین به مردم توصیه کرد که با توجه به شلوغی مراکز تعویض پلاک در صبح‌های زود، مراجعه خود را به ساعات دیگر موکول کنند.

 

انتهای پیام/

برچسب ها