وزیر ارتباطات گفت: قوام و انسجام خانواده ارزشمند است اما حفظ جان هم مهم است، در صدا و سیما یک فرد را می آورند که 27 بار کتک خورده و باز هم زندگی می کند. لازم نیست برای حفظ قوام خانواده تحمل در برابر کتک خوردن زنان را آموزش بدهیم، بلکه باید حمایت های لازم را به همراه آموزش کافی انجام دهیم تا زنان جامعه رشد کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری‌وتحلیلی «صبح‌شد»، همزمان با هفته گرامی داشت مقام زن و ولادت دخت نبی اکرم (ص) مراسمی با حضور محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و بانوان شاغل در وزارت متبوع برگزارشد. در این مراسم وزیر ارتباطات گفت: قوام و انسجام خانواده ارزشمند است اما حفظ جان هم مهم است، در صدا و سیما یک فرد را می آورند که ۲۷ بار کتک خورده و باز هم زندگی می کند. لازم نیست برای حفظ قوام خانواده تحمل در برابر کتک خوردن زنان را آموزش بدهیم، بلکه باید حمایت های لازم را به همراه آموزش کافی انجام دهیم تا زنان جامعه رشد کنند.

وی ادامه داد: در مجموعه وزارت ارتباطات ۱۷ درصد شاغیلن خانم ها هستند و سهم بانوان در جمع مدیران تا سال ۹۶ و در طول دولت یازدهم به ۹ درصد رسیده بود که در حال حاضر با چهار درصد رشد آمار زنان در رده مدیران پایه، میانی و ارشد به ۱۳ درصد رسیده است که این نشان از توجه به توانمندی بانوان و رفع تبعیض جنسیستی در وزارت ارتباطات دارد.

انتهای پیام/

برچسب ها