کد خبر: 325

بهمن هاشمی مجری صداوسیما در برنامه زنده با نیشخند از فردی که می‌گوید معلول جسمی حرکتی هستم می‌پرسد: حرکت نمی‌کنی اصلا؟!

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری‌وتحلیلی «صبح‌شد»، «بهمن هاشمی مجری #صداوسیما در برنامه زنده با نیشخند از فردی که می‌گوید معلول جسمی حرکتی هستم می‌پرسد: حرکت نمی‌کنی اصلا؟!» این جمله عنوانی است که از صبح امروز با آن بارها و بارها کلیپ زیر در شبکه‌های اجتماعی توسط مخاطبان دست به دست شد.

برخی از کاربران معتقد بودند که بهمن هاشمی در این کلیپ قصد تمسخر این معلول عزیر را داشته است، خبرنگار«صبح‌شد»  این نکته را با بهمن هاشمی در میان گذاشت و او گفت: شما باور می کنید که من چنین قصدی داشته باشم؟

وی در گفت و گو با «صبح‌شد»ادامه داد: ۲۰ سال است که به عنوان مجری در رسانه ملی فعالیت می‌کنم، چگونه باورتان می شود که «بهمن‌هاشمی» چنین شخصیت‌هایی را تمسخر کند.


هاشمی در ادامه با بیان اینکه ذاتا آدم مهربانی هستم، افزود: خدا همیشه ناظر بر اعمال ماست، مسئله پیش‌آمده سوتفاهمی بیش نیست.

این مجری رسانه ملی در ادامه عنوان کرد: بهمن هاشمی‌ای که همیشه در تلاش بوده تا مردم را شاد کند چگونه می تواند دل یک نفر را بشکند؟

هاشمی در پایان، گفت: از افرادی که احیانا از تماشای این کلیپی که در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود دلخور شدند، عذرخواهی می‌کنم.

انتهای پیام/

برچسب ها

ارسال نظر