کد خبر: 497

آنطور که به نظر می رسد، حواشی عدم رویارویی محمود احمدی نژاد و علی دایی هم تمامی ندارد، در این مطلب این خبر را بررسی کردیم.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»: ماجرا از آنجایی شروع شد که روزنامه شهروند ارگان سازمان هلال احمر روز گذشته ادعا کرده بود که “رئیس دولت‌های نهم و دهم به همراه تیم محافظان خود روز پنجشنبه سفری به شهرستان لامرد در استان فارس داشت و به دلیل نبود فرودگاه در این شهر اجبارا از طریق عسلویه باید به تهران برمی‌گشت. بر حسب اتفاق او در پروازی حضور داشت که علی دایی، مهدی تارتار و سایر اعضای دو تیم لیگ برتری فوتبال ایران هم بودند. مسأله جالب اما آنجا بود که شهریار فوتبال ایران حاضر نشد در ردیف جلو کنار احمدی‌نژاد بنشیند. “

این خبر با واکنش علی اکبر جوانفکر مشاور محمود احمدی نژاد مواجه شد و او در واکنش به این خبر با بیان اینکه احمدي نژاد هرگز از بليط بيزيتس استفاده نمي كند، می افزاید: بر اساس یک قاعده معمول، در كنار و پشت سر ايشان همراهان و محافظين مي نشينند.{بیشتر بخوانید}

وی البته این نکته را هم اضافه کرد که علي دايي اينقدر مردانگي دارد كه اگر كاري كرده باشد خودش بيان كند و پاي آن هم بايستد.

 

اما ماجرا به همینجا ختم نشد، علی دایی در گفت و گویی که شب گذشته منتشر شد، گفت که دوست نداشته با محمود احمدی‌نژاد رو در رو شود. اظهار نظر او به همین میزان خلاصه نمی شود و او تاکید می کند که دلش نمی‌خواسته که حتی محمود احمدی نژاد را ببیند.

 

علی دایی این نکته را هم متذکر شده که افکار احمدی نژاد با افکار او فرسنگ‌ها فاصله دارد.

دایی در خاتمه نیز می افزاید: کنار هم می‌نشستیم که درباره چه موضوعی صحبت کنیم؟

انتهای پیام/

برچسب ها