کد خبر: 682

مخاطبی در پیامی مدعی شده که در تاریخ 97/12/15 در ساعت 20:15 شب با شماره قطار 340 تهران- مشهد فیلمی نامناسب از نمایشگرهای قطار پخش شده است.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»: روزنامه کیهان در شماره امروز اعلام کرده که ۳ مخاطب این روزنامه به نام های احمدزاده و طاهری و فرخی به این روزنامه بابت پخش فیلم های نامناسب در قطار پیام داده اند.

این روزنامه از قول این سه نفر نوشته که «متأسفانه برخی فیلم‌‌هایی که توسط شرکت رجا و یا شرکت‌های دیگر در قطارهای مسافران حضرت ثامن‌الائمه(ع) به نمایش درمی‌اید کاملا خنثی و بعضا با بدآموزی‌هایی همراه است.»

در ادامه تاریخ دقیق و مصداق این گلایه نیز اینگونه آمده است: «به عنوان نمونه در تاریخ ۹۷/۱۲/۱۵ در ساعت ۲۰:۱۵ شب با شماره قطار ۳۴۰ تهران- مشهد فیلمی که حاوی ترویج موتور سواری خانم‌ها بود به نمایش درآمد و در تاریخ ۹۷/۱۲/۱۷ ساعت ۲۰:۲۰ به شماره قطار ۳۵۵ مشهد-تهران همان تکرار شد به رئیس محترم قطار هم اعتراض کردیم گفتند رئیس قطار دخیل در نمایش آنها نیست.»

در بخش دیگر این پیام مردمی آمده است: « یک بسته‌ای را برای نمایش تحویل می‌دهند تا مثلا یک ماه! آیا هیچ نظارتی بر جنبه فرهنگی حمل و نقل به مراکز عبادی کشور نباید باشد؟ اگر یک بسته خوراکی غیربهداشتی باشد وزارت بهداشت به سرعت واکنش نشان می‌دهد. چرا برای خوراک فکری آلوده هیچ واکنشی نشان داده نمی‌شود؟!»

انتهای پیام/

برچسب ها

ارسال نظر