سید محمد بهشتی نسبت به ادعای برخی کاربران به نقش او در ماجرای بکارگیری مرجان شیخ الاسلامی در خبرگزاری میراث واکنش نشان داد.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»:سید محمد بهشتی رئیس سابق سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  در واکنش به برخی شایعات و ارتباط او با مرجان شیخ الاسلامی  گفت: باید از افرادی که این مسئله رو مطرح کرده‌اند ارتباط بنده با پرونده پتروشیمی و این خانم را پرسید. من اصلاً چه نقشی می توانم در پیشرفت این خانم داشته باشم؟ این خانم، آن موقع که در این خبرگزاری مشغول بکار بودند که اختلاسی نکرده بود یا تخلفی انجام نداده بود. اگر برخی افراد دوست دارند اینگونه اظهار نظر کنند باید بگوییم که مثلا این خانم یک زمانی در محلی زندگی می کرده و از نانوایی محل نان می‌گرفت، حالا باید بگوییم که نانوایی هم در این موضوع نقش داشته است؟

وی همچنین در واکنش به برخی مطالب منتشر شده در توئیتر گفت: زمانی که خبرگزاری میراث فرهنگی ایجاد شده اصلا این موضوعات مطرح نبود، مزخرف می گویند بنده چه ارتباطی می توانم با پرونده تخلفات پتروشیمی و شخص این خانم داشته باشم. این فرد هم مانند سایر خبرنگاران در این خبرگزاری فقط کار می کردند.

گفتنی است از اوایل هفته و با مطرح شدن نام خانم مرجان شیخ الاسلامی، متهم ردیف دوم پرونده  شرکت بازرگانی پتروشیمی که سابقه کار در خبرگزاری میراث را داشته است برخی کاربران از سید محمد بهشتی به عنوان کسی که او را برای کار در این خبرگزاری معرفی کرده است نام برده بودند.

انتهای پیام/

منبع: مدآرا

برچسب ها