سید حسن آقامیری توضیحاتی را در مورد افرادی می دهد که به او پیغام داده بودند که منتظرند تا او را به زمین بزنند.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»: دی ماه بود که سید حسن آقامیری با انتشار یک پست در صفحه شخصی اش در شبکه های اجتماعی از خلع لباس شدنش خبر داده بود.

او همچنین روز گذشته با انتشار پیامی در شبکه‌های اجتماعی خود اعلام کرد که این حکم در دادگاه ویژه روحانیت قم به نیابت از دادگاه تهران اجرا شد.

آقامیری در سخنانی پس از خلع لباس شدنش، از فرد یا افرادی گفت که پیش‌تر علنا به او اعلام کرده بودند که منتظر هستند تا به قول آقامیری، «سوتی دهد!»

او توضیح بیشتری در مورد این فرد و یا افراد نداد، اما در ادامه این نکته را هم اضافه کرد که در جلسه ای {این فرد یا افراد} پس از خلع لباس شدنش اعلام کردند که آقامیری بعد از خلع لباس شدنش ۱۵ روز هم دوام نمی آورد و داغ می کند و سخنانی را مطرح می کند که تازه آن موقع ماجرای ما و او شروع می شود.

این روحانی خلع لباس شده البته این نکته را هم خطاب به آنها عنوان کرد که «خبری نیست و صبر من بیشتر از آن اندازه ای است که فکر می کنید.»

او در ادامه نکته عجیبی را نیز در مورد این افراد مطرح کرد؛ آقامیری ادعا کرد که افراد مذکور فردی را به سوی او فرستادند تا به عنوان مشاور به او توصیه کند که از کشور خارج شود، به گفته آقامیری این فرد گفته «هم اکنون در تمامی کشورهای دنیا برای حضور شما باز است.» آنطور که آقامیری گفته پاسخ او به این فرد این بوده که مگر دزدی یا خیانت کردم که بروم؟

به گزارش «صبح‌شد»، آقامیری از حسادت به عنوان  دلیل برخی از تهمت ها یاد کرد و اضافه کرد: یک انسان حسود، میتواند یک لشکر را حتی علیه پسر پیامبر، بسیج کند.

حسن آقامیری در ادامه می گوید هزینه سخنانی را که مطرح کرده می دانسته و انتظار برخورد بدتر از این را داشته و برخوردها خوب بوده است.

او در واکنش به نقل قولی از او در مورد تحریف قران نیز تاکید می کند که هرگز این جمله را نگفته و اگر کسی فیلمی از این سخنان او، بیاورد، برای همیشه از عرصه کنار خواهد رفت.

آقامیری در خصوص فایل صوتی پرحاشیه اش در مورد امام رضا نیز گفت: جمعی از طلبه های قم برای آن سخنان از من شکایت کردند اما چون در دادگاه حاضر نشدند از شکایت در این مورد تبرئه شدم.

انتهای پیام/

برچسب ها