«شهرام گیل آبادی» رییس وقت مرکز ارتباطات راهبری و امور بین الملل شهرداری تهران از مرداد سال 94 تا آبان سال 95، 48 روز در سفر خارجی بوده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری‌وتحلیلی «صبح‌شد»، سامانه شفافیت شهرداری تهران امروز دوباره به روز شد، نکات مهمی امروز در این سامانه بارگذاری شد از جمله سفرهای خارجی مدیران شهرداری طی سالهای ۹۴ تا ۹۷؛ خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «صبح شد» با بررسی لیست های منتشر شده به نکات جالبی رسید که به مرور در «صبح شد» به صورت روزانه منتشر می شود.

بخش اول: شهرام گیل آبادی رییس وقت مرکز ارتباطات راهبری و امور بین الملل شهرداری تهران

شاید جالب باشد که بدانید «شهرام گیل آبادی» رییس وقت مرکز ارتباطات راهبری و امور بین الملل شهرداری تهران از مرداد سال ۹۴ تا آبان سال ۹۵، ۴۸ روز در سفر خارجی بوده است.

به گزارش «صبح شد»، در این لیست که توسط شهرداری منتشر شده، برای گیل آبادی در مرداد سال ۹۴، سفری ۸ روزه به اتریش و فرانسه، در شهریور سال ۹۴ سفری ۴ روزه به مجارستان، در مهرماه ۹۴ سفری ۵ روزه به فرانسه، در آبان سال ۹۴ سفری ۵ روزه به روسیه و در آذر ۹۴، سفری ۵ روزه به اسپانیا ثبت شده است.

براساس این گزارش، گیل آبادی در فاصله ۶ ماهه مرداد تا آذر {سال ۹۴ } در هر ماه حتما سفری چند روزه به خارج از کشور داشته است.

به عبارت دیگر گیل آبادی در این ۵ ماه مسئولیت خود حداقل ۲۷ روز در ایران حضور نداشته است.

و اما سال ۹۵، با نگاه به بخشهای مربوط به سفرهای خارجی ماه‌های فروردین، تیر و آبان سال ۹۵ مدیران شهرداری نیز دوباره با اسم آشنا شهرام گیل آبادی مواجه شدیم، او در ماه فروردین ۹۵ سفری ۴ روزه به ترکیه، در ماه تیر سفری ۵ روزه به آلمان و ایتالیا و در آبان ماه سفری ۱۲ روزه به برزیل،کوبا، کلمبیا و اکوادور داشته است.

 

با جمع بندی کارنامه شهرام گیل آبادی در این ۸ ماه{ ماههای  مرداد، شهریور، مهر، آبان، و آذر سال ۹۴ و ماههای فروردین، تیر و آبان سال ۹۵} به این نتیجه می رسیم که او ۴۸ روز از این بخش «۲۴۲ روزه» از مسئولیتش را در ایران حضور نداشته و در سفر خارجی بوده است.

انتهای پیام/

برچسب ها

ارسال نظر