با مقایسه تصویر دیدارهای سه تولیت فعلی و سابق و اسبق آستان قدس رضوی به نظر می رسد که در دوران تولیت سابق، میوه از لیست پذیرایی از مهمانان حذف شده بوده است.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»: با مقایسه تصویر دیدارهای سه تولیت فعلی، سابق و اسبق آستان قدس رضوی به نظر می رسد که در دوران تولیت سابق، میوه از لیست پذیرایی از مهمانان حذف شده بوده است.

روز یکشنبه «عادل عبدالمهدی» نخست وزیر کشور عراق که به دعوت رسمی رئیس جمهوری به ایران سفر کرده بود به مشهد رفت و به عنوان اولین مقام خارجی با تولیت جدید آستان قدس رضوی دیدار کرد.

با مقایسه این تصویر با تصاویر دو دیدار تولیت سابق آستان قدس رضوی به نظر می رسد که در این دوره، نحوه پذیرایی از مهمانان نیز تغییر کرده است.

دیدار اول: مهناز فتاحی نویسنده و فرنگیس حیدرپور راوی کتاب «فرنگیس» در ۲۰ مهر سال گذشته، در سفری به مشهد مقدس با تولیت وقت آستان قدس رضوی دیدار کرد.


آخرین دیداری که پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس در سال گذشته منتشر کرده به دیدار نمایندگان ولی فقیه در استان ها با تولیت وقت آستان قدس رضوی بر می گردد که در اسفند سال ۹۷ این دیدار برگزار شد.

به گزارش «صبح‌شد»، علاوه بر این در تصاویری که از برخی از دیدارهای آیت الله واعظ طبسی تولیت اسبق آستان قدس رضوی  از جمله دیدار با اعضای کارگروه زیارت استان خراسان رضوی{سال ۹۲} و دیدار با ریاست جمهور{سال ۹۳} منتشر شده، با میوه از مهمانان پذیرایی شده است.


انتهای پیام/

برچسب ها