درباره «صبح‌شد»

«صبح‌شد»، این جمله دو کلمه‌ای شاید کوتاه‌ترین راه برای رساندن این پیام که باید “بیدار شد” باشد، به عبارت دیگر، نه دیگر وقت خوابیدن است و نه تنبلی و کاهلی، باید بیدار شد و خواند آنچه را که در ایران و جهان می‌گذرد، «صبح‌شد» متولد شد تا بگوید آنچه را که رسانه‌ها بنا بر هزار و یک دلیل یا نمی‌توانند بگویند، یا نمی‌خواهند بگویند، ما جمعی از خبرنگاران رسانه‌های رسمی کشور قصد داریم فارغ از سیاست‌ها و جهت‌گیری‌های رسانه‌هایمان صدای مردم بدون جهت‌گیری خاصی انعکاس دهیم، این پایگاه به قوانین جمهوری اسلامی پایبند خواهد بود و “مردم” را تنها خط قرمز خود می‌داند.

اعضای تحریریه«صبح‌شد»خود را موظف می‌دانند در صورت ارتکاب به اشتباه، هرچه سریع‌تر آن را اصلاح کنند.

خبرنگاران «صبح‌شد» با توجه خاص به حیثیت شخصی و زندگی خصوصی افراد، از تمامی مواردی که ممکن است با انتشار مطلب یا خبر آن به حیثیت افراد لطمه وارد آورد، اکیدا پرهیز می‌کنند.

خبرنگاران «صبح‌شد» می‌توانند از افشای منبع اطلاعات [به جز در صورت دستور مقام قضایی] خودداری کنند. محرمانه نگاه داشتن هویت منابعی که «صبح‌شد» نمی‌خواهد شناخته شوند، نافی ‌این اصل نیست که منابع خبری، جز در موارد استثنایی، باید به روشن‌ترین وجه معرفی شوند.

ارائه هرگونه اطلاعات محرمانه داخلی«صبح‌شد» توسط اعضای تحریریه در رسانه‌ها و صفحات شبکه‌های اجتماعی، مغایر با وجدان و مسئولیت اخلاقی و حرفه‌ای مجموعه خبری«صبح‌شد» است.

این پایگاه اطلاع رسانی، با نام رسمی «صبح‌شد» به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی «احسان گل محمدی» با شماره پروانه‌ی ۸۵۷۱۵ از هیات نظارت بر مطبوعات مجوز گرفت.

 

شماره روابط عمومی: ۰۹۱۲۴۸۸۷۷۹۷