پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۸
کد مطلب : ۱۲۴۳
plusresetminus
با اعلام ممنوعیت تردد در جاده‌ها از سه‌شنبه شب بعضی جاده‌ها و بخصوص جاده‌های شمالی کشور پرترافیک بودند و بعضی‌ها سعی می‌کردند قبل از قرنطینه خودشان را به شمال برسانند.
#شمال_نیایید
صبح‌شد: با اعلام ممنوعیت تردد در جاده‌ها از سه‌شنبه شب بعضی جاده‌ها و بخصوص جاده‌های شمالی کشور پرترافیک بودند و بعضی‌ها سعی می‌کردند قبل از قرنطینه خودشان را به شمال برسانند.

عکس‌هایی که از جاده‌ها منتشر می‌شد بازتاب زیادی داشت و وقتی دیروز صبح سرپرست پلیس راهور مازندران اعلام کرد ممنوعیت تردد به مازندران لغو شده بحث درباره این قانون و سفر مردم به شمال در شبکه‌های اجتماعی بیشتر شد: «‏الان وقتشه بریم شمال از شلوغی جاده عکس فیلم بگیریم، بعد رسیدیم ویلا پست کنیم و تأسف بخوریم با جوجه»، «‏ولی یک عده از هموطنان رو اگر حتی دست و پاهاشون رو قطع کنی یا بگی یکی از چشمات رو برای جریمه از کاسه در میاریم تا بتونی بری ‎شمال تو این اوضاع خطرناک ‎کرونایی با کمال میل قبول میکنن تا هرجور شده برسن به شمال بابا چه خبرتونه چه خبر تونه»، «‏کاش به ما هم می‌گفتن تو شمال چه خبره که حاضر نیستن تحت هیچ شرایطی از سفرشون بگذرن! این روزها ‎کرونا اون‌قدر نزدیک شده که هر خانواده‌ای رو می‌بینی به نوعی درگیره یا کسی رو از دست داده! درسته که حکومت با اعمال محدودیت جدی‌ و سخت‌تر می‌تونه مانع بشه ولی نقش و مسئولیت خودمون پس چی؟!»، «انقدر شعور ندارن که بی‌خیال شمال بشن دو هفته بشینن خونشون!خیلی خودخواهن! واقعاً مردم خودخواهی شدیم. این همه پزشک و پرستار دارن میمیرن خجالت بکشید! دولت باید اول جاده‌ها رو ببنده بعد تعطیلی اعلام کنه»، «‏وضعیت جاده‌ها رو تو سایت راهداری برید ببینید دیدنیه ملت از دیشب خفه کردن خودشونو»، «‏ویروس کرونا ویروسی است که مستقیماً با ‎فرهنگ و ‎شعور رابطه دارد. توی شرایط کرونایی نرو شمال بی‌شعور. شما هم از یه هفته قبل به مردم چراغ نشون نده که از کی قراره جاده‌ها بسته بشه»، «‏یکی رو دیدیم وقتی یکی، دو هفته پیش جاده‌ها رو بسته بودن که کسی نره سفر می‌گفت جریمه‌شو می‌دیم می‌ریم.»، «‏اعمال محدودیت‌های تردد از ساعت ۱۰ امروز لغو شده. مازندران میزبان انبوهی مسافر است.»، «‏هراز رو باز کردن و مسافرها دارن میان. اونی که فکر میکنه چون بیمارستان‌های تهران پر شده باید تهران رو خالی کنه یکم مشورت می‌گرفت قطعاً بهش می‌گفتن این بدتر میکنه اوضاع رو. به خدا بیمارستان های مازندران ظرفیت این حجم از بیمار کرونایی رو نداره. نیاین»، «‏مردم از ترس ‎قرنطینه مسافرت کردن گیلان و مازندران و اطراف»، «‌‎شمال چه خبره؟ این همه اشتیاق برای حضور در مازندران و گیلان واقعاً جای تعجب داره. پلیس راه چرا باید محدودیت‌های تردد به استان مازندران رو برداره؟»، «‏ممنوعیت تردد به استان مازندران لغو شد، آقازاده‌ای تو جاده شمال تو ترافیک گیر کرده؟!»

انتهای پیام/
http://sobhshod.ir/vdcb.ab8urhb5fiupr.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما