پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۹
کد مطلب : ۷۶۳
plusresetminus
«تهران، بزرگراه خلیج فارس، کیلومتر ۳۰، فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)» شاید حتی در خواب هم نمی‌دید برای بازی در سکانس پایانی بازی اش در این لوکیشن آفیش شود.
درباره متهم میلیاردی که شب گذشته به کشور برگشت
صبح‌شد: «تهران، بزرگراه خلیج فارس، کیلومتر ۳۰، فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)» شاید حتی در خواب هم نمی‌دید برای بازی در سکانس پایانی بازی اش در این لوکیشن آفیش شود.

علیرضا حیدرآبادی‌پور مدیرعامل اسبق بانک سرمایه که درحین تحقیقات مقدماتی از کشور خارج شده بود با تلاش پلیس اینترپل جمهوری اسلامی، شب گذشته به کشور مسترد شد و به مقامات قضایی تحویل داده شد.

رسول قهرمانی نماینده دادستان تهران خردادماه در دادگاه رسیدگی به پرونده متهمان بانک سرمایه، گفته بود که مدیرعامل اسبق این بانک که تحت تعقیب قضایی جمهوری اسلامی ایران است در "اسپانیا بازداشت شده است".

در وب سایت اینترپل که نام افراد تحت تعقیب در آن درج می‌شود اسمی از آقای حیدرآبادی‌پور درج نشده بود.

علیرضا حیدرآبادی‌پور در بهمن ۱۳۹۴ به مدیرعاملی بانک سرمایه منصوب و حدود پنج ماه بعد در خرداد ۹۵ از این سمت برکنار شده است. او با قرار پنج میلیارد تومانی آزاد بود، اما در اواخر سال گذشته خورشیدی اعلام شد که از ایران خارج شده است.

حیدرآبادی‌پور دو پرونده مهم فساد اقتصادی دارد، وی به اخلال در نظام اقتصادی از طریق خیانت در امانت و تحصیل مال نامشروع متهم بوده و در جریان محاکمه برخی از مدیران بانک سرمایه در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلال‌گران در نظام اقتصادی کشور بطور غیابی به دوازده سال حبس محکوم شده است.

انتهای پیام/
http://sobhshod.ir/vdcjfteazuqem.sfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما