پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۱
کد مطلب : ۱۲۳۷
plusresetminus
این هفته طبق روال هر هفته هفت مقاله، کلمه، پست و هشتگ پربازدید و پرکاربرد را در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی با هم مرور می کنیم.
پربازدیدهای هفته در فضای مجازی چه بود و مردم به دنبال چه چیزی بودند؟
صبح‌شد: این هفته طبق روال هر هفته هفت مقاله، کلمه، پست و هشتگ پربازدید و پرکاربرد را در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی با هم مرور می کنیم.

 7 واژه فارسی پر جست وجو در گوگل

نتایج قرعه کشی سایپا و ایران خودرو برای افرادی که خودرو ثبت نام کرده بودند در اولویت همه واژه ها قرار داشت. بعد از این دو واژه نام پدر موشکی ایران که 21 آبان سالروز شهادتش بود هم پر جست وجو شد. شهید حاج حسن تهرانی مقدم در سال 90 بر اثر انفجار زاغه مهمات به همراه ۱۶ نفر دیگر به شهادت رسید. شایعه به قتل رسیدن عطاء ا... مهاجرانی در لندن و گفت و گوی احمدی نژاد با یکی از رسانه‌های فارسی زبان مخالف نظام هم باعث شد نام این دو در این فهرست قرار بگیرد.

ماجرای درگیری یک کشتی گیر تیم ملی  با چند شرور هم که به قطع شدن دست این مدال آور کشتی از مچ ختم شد نیز پر جست و جو بود. در پایان هم نام مریم اربابی معلم فداکار گرمه ای که تا آخرین لحظات عمرش از تدریس غافل نشد، دیده می شود.

 7 مقاله پر بازدید از ویکی پدیا
مقاله ای درباره سرتیپ احمد دادبین بعد از انتشار ویدئوی حضور او در بنگاه املاک برای اجاره کردن خانه در صدر قرار دارد. بعد از این مقاله، جوبایدن پیروز انتخابات آمریکا قرار دارد. همچنین مقاله هایی درباره دو سریال خانه امن که در حال پخش از شبکه یک سیماست و سریال کیمیا که در حال بازپخش است، در این فهرست قرار دارند.
مقاله ای هم که با عنوان اعتراضات آبان 98 در ویکی پدیا وجود دارد به مناسبت گذشت یک سال از این اتفاق پربازدید شد. همچنین بازگشت خواننده ترک، ابراهیم تاتلیس، هم بعد از 9 سال دوری از خوانندگی باعث شد نامش در این فهرست قرار بگیرد.

7 هشتگ داغ توئیتر از دیتاک

هشتگ های آبان، کرونا، ترامپ، در کنار هشتگ های هواداران استقلال برای اخراج مددی، هشتگ های مربوط به انتخابات آمریکا و هشتگ های اپوزیسیون هم داغ ترین هشتگ های هفته گذشته بود.

انتهای پیام/
http://sobhshod.ir/vdce.x8zbjh8wf9bij.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما